LE Europe B.V.
LEA0288

Alternator 14V / 70A

Voorraadcode LEA0288
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output70A
Number of Groove1
RotationCW
Pulley Outside Diameter (mm)65.0
AansluitingenB+(M6) W(M5)
Afmetingen (mm)A:80.0 B:56.0
Gewicht4.74
Alternatieve Producten ✕
Alternator 14V / 70A
Alternator 14V / 70A
LEA0288
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905A1) Petrol Engine 58 19835198912
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 QV (905.A2N, 905.A2V) Petrol Engine 77 19846198912
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2M, 905.A2T) Petrol Engine 77 19869198912
ALFA ROMEO 33 (905_) 1.5 4x4 (905.A2) Petrol Engine 75 19867198912
AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.0 Petrol Engine 85 1977819807
AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.9 Petrol Engine 74 1980819827
AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 1.6 Petrol Engine 63 1977719832
AUDI 100 C2 Saloon (431, 433, 434) 1.6 Petrol Engine 63 1976819827
AUDI 100 C2 Saloon (431, 433, 434) 2.0 Petrol Engine 85 1976619788
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI Diesel 110 1997120004
AUDI Fox 1.6 — — — 1976———
BMW 3 (E21) 320/6 Petrol Engine 90 19778198210
BMW 5 (E12) 520/6 Petrol Engine 90 1977319816
CUMMINS Various Agriculture Vehicles — — — ————
TALBOT HORIZON 1.3 Petrol Engine 43 1978919849
TALBOT HORIZON 1.1 Petrol Engine 40 1979119849
TALBOT HORIZON 1.4 Petrol Engine 51 1979719866
TALBOT HORIZON 1.3 Petrol Engine 40 1981919866
TALBOT MURENA 1.6 Petrol Engine 66 1981819851
TALBOT RANCHO 1.4 Petrol Engine 59 1976819837
VW Dasher 1.5, 1.6 — — — 1974—1980—
VW K 70 (48) 1.6 Petrol Engine 66 19708197410
VW PASSAT B1 Variant (33) 1.6 Petrol Engine 55 1976219807
VW SANTANA (32B) 1.6 D Diesel 40 19818198412
LEA0288
MerkReferentienummer
ALFA ROMEO510943
BOSCH0120300563
BOSCH0120300564
BOSCH0120300584
BOSCH0120400670
BOSCH0120489551
BOSCH0120489569
BOSCH0120489789
BOSCH0120489999
BOSCH0986031177
BOSCH0986031508
BOSCH0986031830
BOSCH0986032770
CARGO110975
CARGOF032110975
DELCO REMYDRA0710
DELCO REMYDRA1030
DELCO REMYDRA1060
DELCO REMYDRA1390
DELCO REMYDRA1500
DELCO REMYDRA1671
DELCO REMYDRA1831
FORD733F10300AA
FORD733F10300AB
FORD1565485
HELLA8EL737671-001
HELLACA1466IR
ISKRAIA0215
ISKRAIA0613
LEYLAND DAFCAL21178
LUCAS AFTER MARKETLRA00296
LUCAS AFTER MARKETNAB307
MOTOROLA9AR2638
PRESTOLITE66021152
LEA0288   Alternator 14V / 70A
Geen alternatieve producten gevonden.
LEA0288
Geen onderdelen gevonden.