LE Europe B.V.
LEA0471

Alternator 14V / 50A

Voorraadcode LEA0471
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output50A
Number of Groove1
RotationCW
Pulley Outside Diameter (mm)82.0
AansluitingenB+(M5)
Afmetingen (mm)A:50.5 B:13.0 C:81.0
Gewicht7.44
Alternatieve Producten ✕
Opmerking35cc With Vacuum Pump
Alternator 14V / 50A
Alternator 14V / 50A
LEA0471
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
ISUZU CAMPO (KB) 2.5 D 4WD (KBD47) Diesel 55 19831199012
ISUZU Trooper 2.8 TD — — — 1987—1991—
ISUZU TROOPER I (UBS) 2.8 TD (UBS55) Diesel 71 198710199112
ISUZU TROOPER I (UBS) 2.8 TD (UBS55) Diesel 78 198810199112
ISUZU TROOPER II (UB) 3.1 TD Diesel 84 1991819987
ISUZU TROOPER II Open Off-Road Vehicle (UB) 3.1 TD Diesel 84 1991819987
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 D (TFR54) Diesel 56 1991819946
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 D 4x4 (TFS54) Diesel 56 1991819946
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 3.1 TD 4x4 (TFS69) Diesel 80 19921220016
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 3.1 TD (TFR69) Diesel 80 19921220016
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 TD (TFR54) Diesel 56 1994720016
OPEL CAMPO (TF0, TF1) 2.5 TD 4x4 (TFS54) Diesel 56 1994720016
OPEL Campo 2.5 D, 2.5 D 4x4 — — — 1991—1994—
OPEL Campo 2.5 TD, 2.5 TD 4x4 — — — 1994———
OPEL Campo 3.1 TD, 3.1 TD 4x4 — — — 1992———
OPEL Monterey 3.1 TD — — — 1991—1998—
OPEL MONTEREY A (M92) 3.1 TD (UBS69D, UBS69G) Diesel 84 1991919987
VAUXHALL Brava Pick-up 2.5 D, 2.5 D 4x4 — — — 1990—1994—
VAUXHALL Brava Pick-up 2.5 TD, 2.5 TD 4x4 — — — 1994———
VAUXHALL Monterey 3.1 TD — — — 1991—1998—
LEA0471
MerkReferentienummer
BOSCH0986038491
BOSCH0986038493
BOSCH0986045073
CARGO111267
CARGOF032111267
DELCO REMYDRA3376
DELCO REMYDRA3376N
FIAT4310890
GENERAL MOTORS1204006
GENERAL MOTORS6204054
HELLA8EL730094-001
HELLAJA761IR
HITACHILR150-421
HITACHILR150-434
HITACHILR150-441
HITACHILR150-449
ISUZU894122488
ISUZU8941224883
ISUZU8941224884
ISUZU8943301860
ISUZU8943820590
ISUZU8943820591
ISUZU8943820600
ISUZU8944195190
ISUZU8944195191
ISUZU8970377241
ISUZU8970739241
ISUZU8971137700
ISUZU8971876570
ISUZULR150-449
LUCAS AFTER MARKETLRA01245
LUCAS AFTER MARKETLRB00199
OPEL6204054
OPEL9119720
OPEL09119721
OPEL9512268
OPEL94419519
VALEO437113
VAUXHALLR1030068
LEA0471   Alternator 14V / 50A
Geen alternatieve producten gevonden.
LEA0471
Geen onderdelen gevonden.