LE Europe B.V.
LEA0632

Alternator 14V / 125A

Voorraadcode LEA0632
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output125A
RotationCW
Pulley Outside Diameter (mm)78.0
AansluitingenB+(M6)
Afmetingen (mm)A:76.0 B:17.0 C:63.0
Gewicht5.37
Alternatieve Producten ✕
Alternator 14V / 125A
Alternator 14V / 125A
LEA0632
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
FORD Focus 1.8 DI, TDDi — — — 1998—2004—
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi Diesel 55 19998200411
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi Diesel 66 199810200411
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi Diesel 66 19992200411
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi Diesel 66 19992200411
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi Diesel 74 20028200411
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi Diesel 55 19998200411
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi Diesel 85 20013200411
FORD Focus Kombi 1.8 TDCi — — — 2001—2004—
FORD Focus Kombi 1.8DI, TDDi, 1.8 Turbo DI, Tdi — — — 1999—2004—
FORD Sedan 1.8 Turbo DI, TDDi — — — 1999—2004—
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI Diesel 55 20026201312
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V Petrol Engine 85 20026201312
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi Diesel 81 20068201312
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi Diesel 66 20026201312
FORD Tourneo Connect 1.8Di, 1.8 Turbo Di — — — 2002———
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi Diesel 66 20026201312
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi Diesel 81 20068201312
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di Diesel 55 20026201312
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V Petrol Engine 85 20026201312
LEA0632
MerkReferentienummer
BOSCH1986A01123
BOSCH0986049181
BOSCHF042A04089
BOSCHF042208040
CARGO113710
CARGOF032113710
DELCO REMYDRA0525
DELCO REMYDRA4238
FORD2T1U-AG
FORD2T1U10300AB
FORD2T1U10300AD
FORD2T1U10300AE
FORD2T1U10300AF
FORD2T1U10300AG
FORD2T1U10300AH
FORD2T1U10300AJ
FORD2T1U10300AK
FORD2T1U10300AL
FORD2T1U10300AM
FORD2T1UAF
FORD2T1UAH
FORD2T1UBC
FORD147971
FORD1376695
FORD1429688
FORD1465173
FORD1762859
FORD1857697
FORD4371000
FORD4374447
FORD4394204
FORD4531025
FORD5128966
FORDRE2T1U10300CG
HELLA8EL011710-831
HELLA8EL738211-381
LEYLAND DAF27-4969
LUCAS AFTER MARKETLRA01171
MAGNETI MARELLI063380008
MAGNETI MARELLI063380009
MAGNETI MARELLI63380010
MAGNETI MARELLI063380010
MAGNETI MARELLI063380008010
MAGNETI MARELLI63380010010
MAGNETI MARELLIMAN8010
VALEO440193
VISTEON2015001008
LEA0632   Alternator 14V / 125A
Geen alternatieve producten gevonden.
LEA0632
Geen onderdelen gevonden.