LE Europe B.V.
LEA0678

Alternator 14V / 120A

Voorraadcode LEA0678
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output120A
Number of Groove5
RotationCW
Pulley Outside Diameter (mm)57.0
AansluitingenB+(M6) D+
Afmetingen (mm)A:32.0 B:79.0
Gewicht6.71
Alternatieve Producten ✕
Opmerking28-4717
Alternator 14V / 120A
Alternator 14V / 120A
LEA0678
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
OPEL Astra G Cabriolet, 2.2 16 V — — — 2001—2005—
OPEL ASTRA G Convertible (T98) 2.2 16V (F67) Petrol Engine 108 20013200510
OPEL ASTRA G Coupe (T98) 2.2 16V (F07) Petrol Engine 108 2000920055
OPEL Astra G Coupe, 2.2 16 V — — — 2000—2005—
OPEL ASTRA G Estate (T98) 2.2 16V (F35) Petrol Engine 108 2001320047
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 16V (F08, F48) Petrol Engine 108 2000620051
OPEL Astra G Kombi, 2.2 16 V — — — 2001—2004—
OPEL ASTRA G Saloon (T98) 2.2 16V (F69) Petrol Engine 108 2001320051
OPEL Astra G Sedan, 2.2 16 V — — — 2001—2005—
OPEL Astra G, 2.2 16 V — — — 2001—2005—
OPEL Signum - 2.0 Direct — — — 2003———
OPEL Signum - 2.0 Turbo — — — 2003———
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.2 direct (F48) Petrol Engine 114 2003520089
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 Turbo (F48) Petrol Engine 129 20035200812
OPEL SPEEDSTER (E01) 2.2 (R97) Petrol Engine 108 2000620058
OPEL SPEEDSTER (E01) 2.0 Turbo (R97) Petrol Engine 147 2002820068
OPEL Speedster 2.2 — — — 2000———
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19) Petrol Engine 108 2000920024
OPEL Vectra B 2.2 i 16v — — — 2000—2003—
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 i 16V (F35) Petrol Engine 108 2000920037
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 i 16V (F35) Petrol Engine 102 2000720027
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68) Petrol Engine 108 2000920037
OPEL Vectra B Kombi, 2.2 i 16v — — — 2000—2003—
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69) Petrol Engine 108 20024200812
OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69) Petrol Engine 129 2003320088
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69) Petrol Engine 114 20031020088
OPEL Vectra C 2.0 16V Turbo — — — 2003———
OPEL Vectra C 2.2 16V Turbo — — — 2002———
OPEL VECTRA C Estate (Z02) 2.2 direct (F35) Petrol Engine 114 20031020088
OPEL VECTRA C Estate (Z02) 2.0 Turbo (F35) Petrol Engine 129 20031020088
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68) Petrol Engine 108 2002820088
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68) Petrol Engine 129 2003320088
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68) Petrol Engine 114 20031020088
OPEL Vectra C GTS, 2.0 16V Turbo — — — 2003———
OPEL Vectra C GTS, 2.2 16V — — — 2002———
OPEL Vectra C Kombi, 2.0 Turbo — — — 2003———
OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 2.2 (M75) Petrol Engine 110 20057201212
OPEL Zafira A - 2.2 16V — — — 2000—2005—
OPEL ZAFIRA A MPV (T98) 2.2 16V (F75) Petrol Engine 108 2000920056
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD Petrol Engine 120 2007120152
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Petrol Engine 120 2007120152
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD Petrol Engine 154 2008120152
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower Petrol Engine 147 2009520152
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t Petrol Engine 177 2009520152
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t XWD Petrol Engine 177 2009520152
SAAB 9-3 Convertible (YS3F) 2.0 t BioPower Petrol Engine 147 2007620152
SAAB 9-3 Convertible (YS3F) 2.0 t Petrol Engine 120 2011120152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t Petrol Engine 110 2005320152
SAAB 9-3 Estate (E50) 1.8 t Petrol Engine 110 2005320152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t XWD Petrol Engine 120 2007120152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t Petrol Engine 120 2007120152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t Bio Power Petrol Engine 147 2009220152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t Petrol Engine 177 2009520152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t XWD Petrol Engine 177 2009520152
SAAB 9-3 Estate (E50) 2.0 t Petrol Engine 147 2009220152
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t BioPower XWD Petrol Engine 154 20092201212
SAAB 9-3X (YS3) 2.0 t XWD Petrol Engine 154 2009220152
LEA0678
MerkReferentienummer
BOSCH1986A00824
BOSCH1986A00825
BOSCH1986A01148
BOSCH1986A01149
BOSCH0124325168
BOSCH0124415009
BOSCH0124415019
BOSCH0124415025
BOSCH0124415026
BOSCH0124425004
BOSCH0124425019
BOSCH0124425053
BOSCH0124425056
BOSCH0124515033
BOSCH0124515095
BOSCH0986044010
BOSCH0986044013
BOSCH0986044020
BOSCH0986044023
BOSCH0986044953
BOSCH0986048253
BOSCH0986048723
BOSCH0986048727
BOSCHF042A01102
BOSCHF042A01103
BOSCHF042A01104
BOSCHF042301102
BOSCHF042301103
BOSCHF042301104
CARGO112423
CARGO113352
CARGO116468
CARGOF032113352
CARGOF032116468
DAF1516500R
DELCO REMYDRA1141
DELCO REMYDRB4010
DELCO REMYDRB4011
DELCO REMYDRB4020
HELLA8EL011712-051
HELLA8EL011712-451
HELLA8EL737886-001
HELLA8EL738094-001
HELLACA1592
HELLACA1592IR
HELLACA1740IR
HELLACA1858IR
LEYLAND DAF28-4715
LEYLAND DAFCAL10299
LUCAS AFTER MARKETLRA02106
LUCAS AFTER MARKETLRA02241
OPEL6204146
OPEL6204184
OPEL9152247
OPEL9193114
OPEL9199275
OPEL9199575
OPEL9562004
OPEL13129850
OPEL24430295
OPEL24455913
OPEL93172075
OPEL93175810
OPEL93175958
OPEL93176035
OPEL93179322
OPEL93179323
OPEL93190828
SAAB12762730
SAAB93176035
SAAB93190828
VALEO440054
VALEO585766
LEA0678   Alternator 14V / 120A
Geen alternatieve producten gevonden.
LEA0678
Geen onderdelen gevonden.