LE Europe B.V.
LES0086

Starter Motor 12V / 1.4 kW

Voorraadcode LES0086
ProductStarter Motor
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage12V
Output1, 4kW
Number of Teeth9
RotationCW
Afmetingen (mm)A:78.0 B:19.0 C:195.0
Gewicht4.64
Alternatieve Producten ✕
Starter Motor 12V / 1.4 kW
Starter Motor 12V / 1.4 kW
LES0086
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
ISUZU GEMINI (JT) 1.5 D Diesel 37 19882199012
ISUZU GEMINI Saloon (JT) 1.5 D Diesel 37 19882198912
OPEL COMBO Box Body/MPV (71_) 1.7 D Diesel 44 19947200110
OPEL Corsa A 1.5D — — — 1987—1993—
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68) Diesel 37 1987919933
OPEL CORSA A Hatchback Van (S83) 1.5 D (F08, W5L) Diesel 37 1987619894
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19) Diesel 37 198710199211
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68) Diesel 37 1993320009
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68) Diesel 49 1993320009
OPEL Corsa B 1.5TD, D — — — 1993—2000—
OPEL Corsa B 1.7D — — — 1996—2000—
OPEL CORSA B Hatchback Van (S93) 1.7 D (F08, W5L) Diesel 44 1999820009
OPEL Kadett E 1.5 TD — — — 1988—1991—
VAUXHALL Astra 3 1.7D (LP Turbo) — — — 1994—1995—
VAUXHALL Combo 1.7D — — — 1996—2001—
VAUXHALL Corsa 1.5TD — — — 1993—1996—
VAUXHALL Corsa 1.7 TD — — — 1996—2000—
VAUXHALL Corsavan 1.7 D — — — 1994—2000—
VAUXHALL Nova 1.5 D ( Hatchback ) — — — 1987—1993—
VAUXHALL Nova 1.5 D ( Sedan ) — — — 1987—1989—
LES0086
MerkReferentienummer
BOSCH0001310011
BOSCH0986016151
BOSCH0986016153
BOSCH0986016171
BOSCH0986016173
BOSCHF042004046
BOSCHF042004047
CARGO111136
CARGOF032111136
DELCO REMYDRS3189
DELCO REMYDRS3189X
DELCO REMYDRS3394X
DELCO REMYDRS3774
HELLA8EA011610-861
HELLA8EA730239-001
HELLAJS651
HITACHIS114-473
HITACHIS114-480
HITACHIS114-480A
HITACHIS114-480B
ISKRA11.139.301
ISKRAAZE4605
ISKRAIS9300
ISKRAIS9301
ISKRAMS662
ISUZU8943863280
ISUZU8944548911
ISUZU8944549810
ISUZU8944839180
ISUZU8971177700
LEYLAND DAFCST20106
LUCAS AFTER MARKETLRS00429
LUCAS AFTER MARKETLRS429
MAGNETI MARELLI943241107
OPEL1202014
OPEL1202136
VALEO455743
VALEO455886
LES0086   Starter Motor 12V / 1.4 kW
Geen alternatieve producten gevonden.
LES0086
VoorraadcodeOmschrijving
SSL4005 Solenoid