LE Europe B.V.
LES0518

Starter Motor 24V / 5.5kW

Voorraadcode LES0518
ProductStarter Motor
Groep Heavy Duty
Voltage24V
Output5.5kW
Number of Teeth11
RotationCW
Gewicht8.42
Alternatieve Producten ✕
Starter Motor 24V / 5.5kW
Starter Motor 24V / 5.5kW
LES0518
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
RENAULT Kerax 370, 410, 450 — — — 2006—2009—
VOLVO 7700 7700 Diesel 228 19981——
VOLVO FM FM 450 Diesel 332 20059——
VOLVO FM FM 430 Diesel 316 20059——
VOLVO FM FM 410 Diesel 302 20059——
VOLVO FM FM 390 Diesel 287 20059——
VOLVO FM FM 380 Diesel 280 20059——
VOLVO FM FM 370 Diesel 272 20059——
VOLVO FM FM 340 Diesel 250 20059——
VOLVO FM FM 330 Diesel 243 20059——
VOLVO FM FM 300 Diesel 221 20059——
LES0518
MerkReferentienummer
BOSCH1986S10027
BOSCH1986S10028
BOSCH0001261041
BOSCH0986024670
BOSCH0986026360
BOSCHF042001217
CARGO115593
CARGO115887
CARGOF032115593
CARGOF032115887
DELCO REMY19081014
DELCO REMY19081018
DELCO REMY19081020
DELCO REMY19081902
DELCO REMY19081909
DELCO REMYDRS0538
DELCO REMYDRS0538X
DELCO REMYDS1648
HELLA8EA012586-271
HELLACS1585
ISKRA11.139.195
ISKRAAZE6596
ISKRAIS9493
ISKRAMS948
LEYLAND DAFCST35623
LUCAS AFTER MARKETLRS02463
MITSUBISHIM009T61471
MITSUBISHIM9T61471
MITSUBISHIM9T64973AM
RENAULT5001866702
RENAULT7420732977
RENAULT7421036377
RENAULT7421598449
RENAULT7485013136
VOLVO3807225
VOLVO20397219
VOLVO20732977
VOLVO21598446
VOLVO21598449
VOLVO85000148
LES0518   Starter Motor 24V / 5.5kW
Geen alternatieve producten gevonden.
LES0518
Geen onderdelen gevonden.