LE Europe B.V.
LES0625

Starter Motor 12V / 0.9 kW

Voorraadcode LES0625
ProductStarter Motor
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage12V
Output0, 9kW
Number of Teeth8
RotationCW
Afmetingen (mm)A:77.0 B:17.0 C:137.0
Gewicht3.42
Alternatieve Producten ✕
Starter Motor 12V / 0.9 kW
Starter Motor 12V / 0.9 kW
LES0625
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 1.8 Petrol Engine 92 199512199712
AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro Petrol Engine 142 199512199712
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 2.0 Petrol Engine 77 1995219996
DAEWOO NEXIA 1.5 (08, 68) Petrol Engine 52 1995219978
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 Petrol Engine 55 19941020001
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V Petrol Engine 65 19941020001
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V Petrol Engine 73 19951220001
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 Petrol Engine 44 19941020001
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 Petrol Engine 77 19999200210
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 Petrol Engine 55 20001200511
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 Petrol Engine 75 2000920032
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 Petrol Engine 63 20001200511
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 Petrol Engine 66 20001200511
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3 Petrol Engine 62 20028200511
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.6 Petrol Engine 77 200212200511
HYUNDAI Accent II 1.3, 1.5, 1.6 — — — 2000—2005—
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.5 Petrol Engine 75 19999200210
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.5 Petrol Engine 73 19999200210
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.3 Petrol Engine 55 20001200511
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.5 Petrol Engine 66 20001200511
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.3 Petrol Engine 63 20001200511
HYUNDAI ACCENT II Saloon (LC) 1.6 Petrol Engine 77 200212200511
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL Petrol Engine 71 200511201011
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS Petrol Engine 82 200511201011
HYUNDAI Accent III 1.4 GL, 1.6 GLS — — — 2005—2010—
HYUNDAI ACCENT III Saloon (MC) 1.4 GL Petrol Engine 71 200511201011
HYUNDAI ACCENT III Saloon (MC) 1.6 GLS Petrol Engine 82 200511201011
HYUNDAI ACCENT Saloon (X-3) 1.3 i 12V Petrol Engine 62 19941020001
HYUNDAI ACCENT Saloon (X-3) 1.5 i 12V Petrol Engine 65 19941020001
HYUNDAI ACCENT Saloon (X-3) 1.5 i 16V Petrol Engine 73 19951020001
HYUNDAI Coupe 1.6 — — — 2002—2009—
HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V Petrol Engine 77 2002320098
HYUNDAI COUPE II (GK) 1.6 16V Petrol Engine 79 2002320098
HYUNDAI Elantra 1.6 — — — 2000—2006—
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 Petrol Engine 77 2003520067
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 Petrol Engine 79 2000620067
HYUNDAI ELANTRA III Saloon (XD) 1.6 Petrol Engine 77 2003520065
HYUNDAI ELANTRA III Saloon (XD) 1.6 Petrol Engine 66 2000620067
HYUNDAI ELANTRA III Saloon (XD) 1.6 Petrol Engine 79 2000620067
HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 Petrol Engine 78 2005620096
HYUNDAI GETZ (TB) 1.4 i Petrol Engine 71 20058201012
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 Petrol Engine 63 2003920059
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i Petrol Engine 60 2002920043
HYUNDAI GETZ (TB) 1.6 Petrol Engine 77 2002920059
HYUNDAI Getz 1.3 — — — 2003—2005—
HYUNDAI Getz 1.3i — — — 2002—2004—
HYUNDAI Getz 1.4i — — — 2005—2010—
HYUNDAI Getz 1.6 — — — 2002—2006—
HYUNDAI LANTRA I (J-1) 1.5 i.e. Petrol Engine 63 199010199511
HYUNDAI LANTRA II (J-2) 1.5 12V Petrol Engine 65 19961220009
HYUNDAI LANTRA II Estate (J-2) 1.5 12V Petrol Engine 65 19974200010
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.6 Petrol Engine 76 2001620108
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi Diesel 60 20011020108
HYUNDAI Matrix 1.6 — — — 2001—2010—
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i Petrol Engine 62 19891019951
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 i Petrol Engine 61 19891019951
HYUNDAI PONY (X-2) 1.5 Petrol Engine 53 19891019951
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2) 1.5 i Petrol Engine 62 1990119951
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2) 1.5 i Petrol Engine 61 1990119951
HYUNDAI PONY / EXCEL Saloon (X-2) 1.5 Petrol Engine 53 1990119951
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Petrol Engine 65 1992419965
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Turbo Petrol Engine 85 1991419965
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 GS Petrol Engine 57 19903199212
HYUNDAI S COUPE (SLC) 1.5 i Petrol Engine 62 1990219965
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V 4x4 Petrol Engine 102 19995200212
HYUNDAI SANTAMO 2.0 16V Petrol Engine 102 19995200212
HYUNDAI Santamo 2.0 — — — 1999—2002—
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 GLS Petrol Engine 63 1996719985
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 2.0 i Petrol Engine 77 1994619968
HYUNDAI SONATA III (Y-3) 1.8 i Petrol Engine 72 1993519986
HYUNDAI Sonata III 1.8i — — — 1993—1998—
HYUNDAI Sonata III 2.0i — — — 1994—1996—
KIA Cerato 1.6 — — — 2004———
KIA CERATO I Hatchback (LD) 1.6 Petrol Engine 77 2004720071
KIA CERATO I Saloon (LD) 1.6 Petrol Engine 77 20044200912
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 Petrol Engine 88 2001920039
KIA JOICE (MTE1P) 2.0 Petrol Engine 102 2000220039
KIA Opirus 3.5 — — — 2003———
KIA RIO II (JB) 1.6 CVVT Petrol Engine 82 20053201112
KIA RIO II (JB) 1.4 16V Petrol Engine 71 20053201112
KIA Rio II 1.4, 1.6 — — — 2005———
KIA RIO II Saloon (JB) 1.6 16V Petrol Engine 82 20053201112
KIA RIO II Saloon (JB) 1.4 16V Petrol Engine 71 20053201112
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) Diesel 70 1995619997
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) Petrol Engine 51 1985919884
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A) Petrol Engine 55 1984919884
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A) Petrol Engine 66 1990719925
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A) Petrol Engine 91 1988419905
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A) Petrol Engine 62 1988419925
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A) Petrol Engine 55 1988419925
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A) Petrol Engine 44 19884199012
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A) Petrol Engine 51 1988419925
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A) Petrol Engine 55 1992419964
MITSUBISHI GALANT III (A12_) 2.0 (A123) Petrol Engine 72 1979119808
MITSUBISHI GALANT III (A12_) 1.6 (A121) Petrol Engine 55 1977119808
MITSUBISHI GALANT IV (A16_) 1.6 GLX (A161A) Petrol Engine 55 1980919845
MITSUBISHI GALANT IV Station Wagon (A16_V) 1.6 GLX (A161V) Petrol Engine 55 1980919845
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A) Petrol Engine 66 1986619904
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 Turbo ECi (E15A) Petrol Engine 110 1984619904
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A) Petrol Engine 75 1984619904
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 1.6 GLX (E11A) Petrol Engine 55 1984619904
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) Petrol Engine 80 19894199210
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) Petrol Engine 80 19894199210
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) Petrol Engine 107 198811199210
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A) Petrol Engine 66 198811199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) Petrol Engine 110 19919199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) Petrol Engine 80 198812199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A) Petrol Engine 80 198711199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 1.8 (E32A) Petrol Engine 66 198711199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) Petrol Engine 106 198711199210
MITSUBISHI GALANT VI Saloon (E3_A) 1.8 (E32A) Petrol Engine 63 19871119908
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) Petrol Engine 101 19921119968
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) Petrol Engine 101 19921119968
MITSUBISHI GALANT VII Saloon (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) Petrol Engine 101 19921119968
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) Petrol Engine 80 198611199012
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) Petrol Engine 64 19861120045
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 (P04W, P14W) Petrol Engine 82 19901120045
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.0 (P03W, P13W) Petrol Engine 66 19861120045
MITSUBISHI L 300 III Bus (P0_W, P1_W, P2_W, P3_W) 2.4 4WD (P24W) Petrol Engine 82 1986820045
MITSUBISHI L 300 III Van (P0_V, P1_V, P2_V) 2.0 (P03V, P13V) Petrol Engine 64 19861119965
MITSUBISHI L400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V (PA3V/W, PB3V, PA3W) Petrol Engine 85 1995520005
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V) Petrol Engine 66 19909199112
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) Petrol Engine 63 19893199012
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) Petrol Engine 61 19889199012
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) Petrol Engine 66 19871198712
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V) Petrol Engine 61 1987119898
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) Petrol Engine 66 1990619925
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) Petrol Engine 55 1990719926
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A) Petrol Engine 62 1988419925
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) Petrol Engine 44 1988419925
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A) Petrol Engine 51 1988819925
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A) Petrol Engine 55 1992619945
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A) Petrol Engine 71 1989919926
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A) Petrol Engine 66 1989519925
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G) Petrol Engine 76 19831199011
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W) Petrol Engine 82 19914199910
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.4 (V21C) Petrol Engine 82 1991420004
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi 4WD (D08W) Petrol Engine 74 1988619914
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLXi (D04W) Petrol Engine 74 1988619914
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 4WD (D05V, D05W) Petrol Engine 66 19871019888
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX 4WD (D08W) Petrol Engine 62 1986619885
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 GLX (D04W) Petrol Engine 62 1986619885
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 2.0 4WD (D08W) Petrol Engine 75 1985319914
MITSUBISHI SPACE WAGON (D0_V/W) 1.8 GLX (D05V, D05W) Petrol Engine 66 19841198812
MITSUBISHI TREDIA (A21_) 1.8 GLS (A215) Petrol Engine 66 1984819867
MITSUBISHI TREDIA (A21_) 1.4 GLX (A211) Petrol Engine 51 19821019858
LES0625
MerkReferentienummer
BOSCH0986022591
BOSCHF042001114
BOSCHF042202012
CARGO113659
CARGOF032113659
DELCO REMY113136
DELCO REMY8000174
DELCO REMY8000395
DELCO REMYDRS0038
DELCO REMYDRS0038N
DELCO REMYDS1148
DELCO REMYDS1148N
HELLA8EA012527-511
HYUNDAI36100-22805
HYUNDAI36100-26800
KIA36100-21740
KIA36100-22000
KIA36100-22810
KIA36100-26810
LEYLAND DAFCST32113
LUCAS AFTER MARKETLRS02200
MAGNETI MARELLI63280901
MAGNETI MARELLI063280901
MAGNETI MARELLI63522605
MAGNETI MARELLI063522605
MAGNETI MARELLI063280901010
MAGNETI MARELLI063522605010
MANDO / VALEO KOREAMC109018
MANDO / VALEO KOREAMC109025
MANDO / VALEO KOREATM000A27301
MANDO / VALEO KOREATM000A37201
MITSUBISHIM002T47281
PRESTOLITE66925210
VALEO1EM0051
LES0625   Starter Motor 12V / 0.9 kW
Geen alternatieve producten gevonden.
LES0625
Geen onderdelen gevonden.