LE Europe B.V.
LPA0654

Alternator 14V / 90A

Voorraadcode LPA0654
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output90A
Number of Groove6
Pulley Outside Diameter (mm)53.0
AansluitingenB+(M6)
Gewicht0.0
Alternatieve Producten ✕
Alternator 14V / 90A
Alternator 14V / 90A
LPA0654
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.5 ST 200 Petrol Engine 151 1999520009
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi Diesel 66 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi Diesel 85 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V Petrol Engine 81 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V Petrol Engine 92 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V Petrol Engine 107 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V Petrol Engine 125 20001020073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi Diesel 96 20011020073
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi Petrol Engine 96 2003620073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi Diesel 114 2004920073
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi Diesel 110 2004920073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi Diesel 66 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi Diesel 85 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 16V Petrol Engine 81 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 16V Petrol Engine 92 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V Petrol Engine 107 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.5 V6 24V Petrol Engine 125 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.5 V6 Petrol Engine 125 20001020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 TDCi Diesel 96 20011020073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 SCi Petrol Engine 96 2003620073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.2 TDCi Diesel 114 2004920073
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.2 TDCi Diesel 110 2004920073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi Diesel 66 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi Diesel 85 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V Petrol Engine 81 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V Petrol Engine 92 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V Petrol Engine 107 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V Petrol Engine 125 20001020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi Diesel 96 20011020073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi Petrol Engine 96 2003620073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi Diesel 110 2004920073
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi Diesel 114 2004920073
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.0 D Diesel 96 20037200911
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D Diesel 110 200510200911
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D Diesel 114 200510200911
JAGUAR X-TYPE I (X400) 2.2 D Diesel 107 20071200911
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400) 2.0 D Diesel 96 20042200912
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400) 2.2 D Diesel 110 200510200912
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400) 2.2 D Diesel 114 200510200912
JAGUAR X-TYPE I Estate (X400) 2.2 D Diesel 107 20071200912
LPA0654
MerkReferentienummer
ACDelco334-2625
ACDelco3342625
AES PSH15.201.040
AES PSH15.201.091
AES PSH15201040
AES PSH15201091
AINDECGB74696
APECAAL1692
AS-PLA9011
ATL AutotechnikL69960
AUTOELECTROAEC1638
BORG & BECKBBA2170
BORG & BECKBBA2451
BOSCH1986A00491
BOSCH4946
BOSCH0986049460
BOSCH UP TestALTF009
BV PSH595.361.090.020
BV PSH595.541.124
BV PSH595361090
CASCOCAL14102
CASCOCAL14102AS
CASCOCAL14102GS
CEVAM4046
DELCO REMY23763
DELCO REMY3342625
DELCO REMYDRA4144
DELCO REMYDRA4144N
DELCO REMYRAA15255
DELCO REMYWA15255
DRI219160902
DriveTecDMA7387
EDR934144
EFELEF34414
ELSTOCK27-4696
ELSTOCK274696
ELSTOCK274698
ERA210241
ERA210363
EURO CAR PARTS401630062
EUROTEC12049460
EUROTEC12090064
FAI AutoPartsAL134
FORD1S7T-10300-BA
FORD1S7T-10300-BB
FORD1S7T-10300-BC
FORD1S7T-10300-BD
FORD1S7T-10300-BE
FORD1S7T-BC
FORD1S7T-BD
FORD1S7T10C392A
FORD1S7T10C392AB
FORD1S7T10300BA
FORD1S7T10300BB
FORD1S7T10300BC
FORD1S7T10300BD
FORD1S7T10300BE
FORD1S7T10300DA
FORD1S7T10300DB
FORD1S7T10300DC
FORD1S7T10300DD
FORD1S7T10300DE
FORD1S7T10300DF
FORD1S7TBC
FORD1S7TBD
FORD1S7TBE
FORD1S7TDF
FORD1S7Z-10346-BC
FORD1S7Z-10346-BCRM
FORD1S7Z-10346-BE
FORD1S7Z10346BC
FORD1S7Z10346BCRM
FORD1S7Z10346BE
FORD1S710300DF
FORD1120211
FORD1124015
FORD1131820
FORD1140696
FORD1151212
FORD1211891
FORD1319014
FORD1464779
FORD1478608
FORD1889282
FORD1904976
FORDRE1S7T-10300-BE
FORDRE1S7T10300BE
FRIESEN9090177
HC-Cargo113709
HC-Cargo234511
HC-CargoCA1638IR
HC-CargoF032113709
HC-PARTS113709
HC-PARTS234511
HC-PARTSCA1638IR
HC-PARTSF032113709
HELLA8EL011710-581
HELLA8EL737929-001
HELLA8EL011710581
HELLA8EL012240501
HELLA8EL737929001
HERTH+BUSS JAKOPARTS32001005
HERTH+BUSS JAKOPARTS32063388
JAGUARC2S-46681
JAGUARC2S27198
JAGUARC2S46681
JAGUARC2S47100
JP GROUP1590103800
LAUBER111638
LGK442042
LUCASLRA01155
LUCASLRB00497
LUCASLRB497
MAGNETI MARELLI063380005010
MAGNETI MARELLI063380006010
MAGNETI MARELLI944390901770
MEAT & DORIA5514094
MOTAQUIPMQ34144
MOTORCRAFT1S7T-10300-BA
MOTORCRAFT1S7T-10300-BB
MOTORCRAFT1S7T-10300-BC
MOTORCRAFT1S7T-10300-BD
MOTORCRAFT1S7T-10300-BE
MOTORCRAFT1S7T10300BA
MOTORCRAFT1S7T10300BB
MOTORCRAFT1S7T10300BC
MOTORCRAFT1S7T10300BD
MOTORCRAFT1S7T10300BE
MOTORCRAFTGL593
NAPANAL1692
NAPANAL1847
PowerMax89212464
QUINTON HAZELL9090177
QUINTON HAZELLFRA390
QX COMPONENTSQA3193
REAL20150201
ROLLING COMPONENTSALT240
SANDO2014102
SANDO2014102.1
SOVEREIGNSA338
TMIAL00263
TYC208440
UNIPOINTALTF009
VALEO440192
VALEO2542770
VALEOTG12C015
VALEOVA996
VISTEON20-150-01005
VISTEON2015001005
WAI8440N
WAI8440NWB
WAI8440R
WAI22155N
WAI22155R
LPA0654   Alternator 14V / 90A
Geen alternatieve producten gevonden.
LPA0654
Geen onderdelen gevonden.