LE Europe B.V.
LPA1053

Alternator 14V / 105A

Voorraadcode LPA1053
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output105A
Number of Groove5
Pulley Outside Diameter (mm)54.0
AansluitingenB+(M8)
Gewicht0.0
Alternatieve Producten ✕
Alternator 14V / 105A
LPA1053
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) Petrol Engine 114 2007720106
ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) Petrol Engine 132 2008520106
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) Petrol Engine 70 20129——
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) Petrol Engine 88 20142——
FIAT 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) Petrol Engine 88 201310——
FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) Petrol Engine 88 20079——
FIAT STILO (192_) 1.4 16V (192AXH1B, 192BXH1B) Petrol Engine 70 200310200612
FIAT STILO (192_) 1.4 16V Petrol Engine 66 20053200611
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V Petrol Engine 70 2004120088
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V Petrol Engine 66 2005320088
FORD KA (RU8) 1.2 Petrol Engine 51 20081020165
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXA11, 350.AXA1A) Petrol Engine 70 20041020129
LANCIA MUSA (350_) 1.4 (350.AXF1A) Petrol Engine 57 2005920129
LANCIA MUSA (350_) 1.4 LPG (350.AXF1A) Petrol Engine 57 20101120129
LANCIA YPSILON (843_) 1.4 16V (843.AXC11, 843.AXC1B, 843.AXC1A) Petrol Engine 70 200310201112
LPA1053
MerkReferentienummer
ABARTH52003533
AD KÜHNER301766RIM
AD KÜHNER301998RI
AD KÜHNER301998RID
AD KÜHNER301998RIM
AD KÜHNER301998RIV
AES PSH20.201.066
AES PSH13201146
AES PSH20201066
ALANKO443514
ALANKO10443514
ALFAROME/FIAT/LANCI46542889
ALFAROME/FIAT/LANCI46758246
ALFAROME/FIAT/LANCI51709132
ALFAROME/FIAT/LANCI51714792
ALFAROME/FIAT/LANCI51859039
ALFAROME/FIAT/LANCI52003533
ALFAROME/FIAT/LANCI71723387
ALFAROME/FIAT/LANCI71784277
ALFAROME/FIAT/LANCI71784279
ALFAROME/FIAT/LANCI71784291
ALFAROME/FIAT/LANCI71794099
ALFAROME/FIAT/LANCI71796303
APECAAL2060
AS-PLA4058
AS-PLA4058R
AS-PLA4058SR
AS-PLA6070
AS-PLA6193
ATL AutotechnikL80650
BOSCH1986A00026
BV PSH505.532.105.050
BV PSH505.560.105
BV PSH505.560.105.050
BV PSH505560105
CASCOCAL30171GS
CASCOCAL30171OS
CASCOCAL30172
CASCOCAL30172AS
CASCOCAL30172GS
CASCOCAL30179
CASCOCAL30179GS
CEVAM4750
CEVAM4768
DELCO REMYDRA0238
DENSO102211-8460
DENSO102211-8461
DENSO102211-8480
DENSO102211-8481
DENSO102211848
DENSO1022118460
DENSO1022118461
DENSO1022118480
DENSO1022118481
DENSO1022118482
DENSO1022118483
DENSODAN591
DENSODAN597
DENSODAN599
DENSOMS102211-8460
DENSOMS1022118460
DRI2181721052
DRI2183051052
DriveTecDMA8312
EAI57393
EDR930238
EFELEF38320
ELSTOCK28-4746
ELSTOCK28-5707
ELSTOCK284746
ELSTOCK285707
ERA210660
ERA210660A
EUROTEC12090099EU
EUROTEC12090199
EverkraftAXE1085
FIAT51714792
FIAT51859039
FIAT51859056
FIAT52003533
FIAT71784277
FORD9S51HA
FORD9S5110346HA
FORD1705484
FRIESEN9090322
HC-Cargo113718
HC-Cargo115615
HC-CargoCA1998IR
HC-CargoF032115615
HC-PARTS113718
HC-PARTS115615
HC-PARTSCA1998IR
HC-PARTSF032115615
HC-PARTSHCA1998IR
HELLA8EL012430-391
HELLA8EL738161-001
HELLA8EL012430391
HELLA8EL738161001
JP GROUP3390100600
JP GROUP3390100609
LGK442461
LUCASLRA02266
LUCASLRA03095
LUCASLRA3095
MAGNETI MARELLI63321776
MAGNETI MARELLI63377007
MAGNETI MARELLI63377009
MAGNETI MARELLI63377007010
MAGNETI MARELLI063377007010
MAGNETI MARELLI063377009010
MAGNETI MARELLI63377009010
MAGNETI MARELLI63731998010
MAGNETI MARELLI944390903220
MAGNETI MARELLIMAN1106
MAGNETI MARELLIMAN7002
MAGNETI MARELLIMAN7007
MAGNETI MARELLIMAN7009
MAGNETI MARELLIMQA1998
MOTAQUIPMQ30238
NAPANAL2060
PowerMax89212215
PROTECHIR7975
QUASARAND1073
RNLRNL63377007
SANDO2030171.1
SANDO2030172
SANDO2030172.1
SANDO20301710
SANDO20301711
SANDO20301714
SANDO20301720
SANDO20301721
SOVEREIGNSB387
SPIDAN6449SP
SPIDANSP6449
TMIAL02744
VALEO440491
VALEO440852
VALEO443032
WAI23266R
WAI24019N
WAI24019R
LPA1053   Alternator 14V / 105A
Geen alternatieve producten gevonden.
LPA1053
Geen onderdelen gevonden.