LE Europe B.V.
LPS0422

Starter Motor 12V / 2kW

Voorraadcode LPS0422
ProductStarter Motor
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage12V
Output2, 0kW
Number of Teeth9
Gewicht0.0
Alternatieve Producten ✕
Starter Motor 12V / 2kW
Starter Motor 12V / 2kW
LPS0422
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 100 20041120086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V Diesel 103 20041120086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 103 20041120086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 89 2005920069
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 93 200511200611
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro Diesel 103 2006120086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro Diesel 125 2006620086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 120 2006620086
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI Diesel 125 2006620086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 100 20041120086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V Diesel 103 20041120086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 103 20041120086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 89 2005920069
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 93 200511200611
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro Diesel 103 2006120086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 125 2006620086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro Diesel 125 2006620086
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI Diesel 120 2006620086
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 2.0 TDI Diesel 103 2006120093
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 2.0 TDI Diesel 100 2006120093
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI Diesel 103 20047200810
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI Diesel 100 2004720113
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI Diesel 89 2005920066
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI Diesel 125 20081120113
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI Diesel 103 20056200810
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI Diesel 100 2005620118
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI Diesel 89 2005920066
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI Diesel 125 20081020118
SKODA SUPERB I (3U4) 2.0 TDI Diesel 103 20051020083
LPS0422
MerkReferentienummer
AD KÜHNER101392
AD KÜHNER101392B
AD KÜHNER101392V
AES PSH12130234
AES PSH12130317
AINDEAI80122
AINDECGB53367
ALANKO439746
ALANKO10439746
APECASM1181
AS-PLS0468
AS-PLS0468PR
AS-PLS0468SR
ATL AutotechnikA21220
AUTOELECTROAEU1392
BORG & BECKBST2568
BOSCH1986S00814
BOSCH2122
BOSCH0001125053
BOSCH0001125054
BOSCH0986021220
BV PSH200.522.092.010
BV PSH200.522.092.018
BV PSH200.522.092.210
BV PSH200.522.092.280
BV PSH200522092
CASCOCST10352
CASCOCST10352AS
CASCOCST10352GS
CEVAM3048
DA SILVA021204
DELCO REMYDRT1220
DRI311204092
DriveTecDMA7121
DriveTecDMS8726
EAAEAA121984
EAI12068
EDR921220
ELECTROLOGSTR1408sa
ELSTOCK25-3367
ELSTOCK253367
ERA220721
ERA220721A
EUROTEC11021220
EUROTEC11021220EU
EverkraftSBE1112
FAI AutoPartsST178
FARCOM105516
FRIESEN8021220
FRIESEN8021220F
GHIBAUDISG0685
HC-Cargo114096
HC-CargoF032114096
HC-PARTS114096
HC-PARTSCS1392
HC-PARTSF032114096
HC-PARTSHCS1392
HELLA8EA738258-171
HELLA8EA012527731
HELLA8EA738258171
HELLA738258171
HERTH+BUSS ELPARTS42021220
HERTH+BUSS JAKOPARTS42021220
HOFFERH5010097
LAUBER221392
LGK332067
LUCASLRS02196
LUCASLRS2196
MAGNETI MARELLI63721392
MAGNETI MARELLI6352125053
MAGNETI MARELLI63521250530
MAGNETI MARELLI063521250530
MAGNETI MARELLI63721392010
MAGNETI MARELLI944280212200
MAGNETI MARELLIMRS21220
MAGNETI MARELLIMSN2179
MEAT & DORIA5010097
NAPANSM1181
PowerMax88212125
PROTECHIR9655
QUASARSBO1239
QUINTON HAZELL8021220
RNLRNL2122
ROLLING COMPONENTSSTM1296
SANDO6010352
SANDO6010352.1
SANDO60103521
SOVEREIGNSS583
SPIDAN4838SP
TESLA TECHNICSTT15338PRO
TMIST01410
VAG03G-911-023
VAG03G-911-023-X
VAG03G-911-023X
VAG03G911023
VAG03G911023X
VALEO438390
VALEO458811
VW03G911023
VW03G911023X
WAI33196N
WAI33196R
WürtembergWURT5B700972
LPS0422   Starter Motor 12V / 2kW
Geen alternatieve producten gevonden.
LPS0422
Geen onderdelen gevonden.