LE Europe B.V.
SDR3004

Starter Drive

Voorraadcode SDR3004
ProductStarter Motor Spare Part
Groep Starter Drives
Number of Teeth9
RotationCW
Afmetingen (mm)POD:29,64 L:86 PID:12,5
Gewicht0.32
Alternatieve Producten ✕
Starter Drive
Starter Drive
SDR3004
Geen toepassingen gevonden.
SDR3004
MerkReferentienummer
CARGO130441
DAIHATSU2801140014
DAIHATSU2801141011
DAIHATSU2801141012
DENSO283000800
DENSO283000801
DENSO283000850
DENSO283000901
DENSO283001690
DENSO283003350
DENSO283003351
DENSO283008000
GHIBAUDI MARIO2841
HONDA31207PA0006
HONDA31207657006
ISUZU8942391070
MITSUBISHIMD602059
MITSUBISHIMD602678
TOYOTA2801122021
TOYOTA2801125012
TOYOTA2801125020
TOYOTA2801141010
TOYOTA2801141020
ZEN1.01.0327.0
ZEN0327
SDR3004   Starter Drive
Geen alternatieve producten gevonden.
SDR3004
Geen onderdelen gevonden.