LE Europe B.V.
LEA0112

Alternatör 14V / 70A

Stok Kodu LEA0112
ÜrünAlternatör
Grup İş ve Tarım Makinaları
Voltaj14V
Çıkış Gücü70A
Dönme YönüCW/CCW
Bağlantı UçlarıB+(M6) W(M5)
Ölçüler (mm)B:12.0 C:83.0
Ağırlık4.18
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 70A
Alternatör 14V / 70A
LEA0112
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
MASSEY FERGUSON MF 3085, 3095, 3115, 3125 Tractor — — — 1990———
MASSEY FERGUSON MF 350, 355, 360, 365, 362 Tractor — — — 1986———
MASSEY FERGUSON MF 3645, 3655 Tractor — — — 1990———
MASSEY FERGUSON MF 375, 390, 390T, 398, 399 Tractor — — — 1983———
LEA0112
MarkaReferans Numarası
BOSCH0986044591
BOSCHF042A06007
BOSCHF042306007
CARGO114360
CARGOF032114360
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.24249
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.24294
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.24387
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022200
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022293
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022382
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022383
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022395
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022528
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022529
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022530
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022531
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022532
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022553
LUCAS / LUCAS ELEKTRIK A.S.54022617
LUCAS AFTER MARKETLRA958
LUCAS AFTER MARKETNAB415
MAGNETI MARELLI63324294
MAGNETI MARELLIMAN153
MASSEY FERGUSON3478360M91
MASSEY FERGUSON3478360R91
MASSEY FERGUSON3582821R1
MASSEY FERGUSON3611576M91
MASSEY FERGUSON3611577M91
MASSEY FERGUSON3612670M91
MASSEY FERGUSON3615942R1
MASSEY FERGUSON3701911M91
MASSEY FERGUSON3701912M91
MASSEY FERGUSON3760524M91
MASSEY FERGUSON3930504R1
MASSEY FERGUSON3933142M91
MASSEY FERGUSON35599503M91
MASSEY FERGUSON35599504M91
VALEO ( Motorola )2541290
VALEO ( Motorola )2541400
LEA0112   Alternatör 14V / 70A
Alternatif ürün bulunamadı.
LEA0112
Stok KoduÜrün Tanımı
ABR0011 Alternatör Ön Kapak - İşlenmiş
ABR0012 Alternatör Ön Kapak - Komple
ABR0511 Alternatör Arka Kapak - İşlenmiş
ABR0512 Alternatör Arka Kapak - Komple
ARC0009 Doğrultucu
ART0004 Rotor 65-70A
ASP0021 Saplama Takımı M5 A127
AST0006 Stator 70A