LE Europe B.V.
LEA0492

Alternatör 14V / 150A

Stok Kodu LEA0492
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü150A
Kanal Sayısı6
Dönme YönüCW
Kasnak Çapı (mm)50.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ölçüler (mm)A:69.0 B:28.0 C:75.0
Ağırlık4.6
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 150A
Alternatör 14V / 150A
LEA0492
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
BMW 3 (E46) 330 xi Petrol Engine 170 2000620052
BMW 3 (E46) 330 i Petrol Engine 170 2000620052
BMW 3 (E46) 325 i Petrol Engine 141 2000920052
BMW 3 (E46) 325 xi Petrol Engine 141 2000920052
BMW 3 (E46) 318 d Diesel 85 2003320052
BMW 3 Convertible (E46) 330 Ci Petrol Engine 170 2000620068
BMW 3 Convertible (E46) 325 Ci Petrol Engine 141 2000920068
BMW 3 Coupe (E46) 325 Ci Petrol Engine 141 2000920065
BMW 3 Coupe (E46) 330 Ci Petrol Engine 170 2000620065
BMW 3 Touring (E46) 325 i Petrol Engine 141 2000920052
BMW 3 Touring (E46) 325 xi Petrol Engine 141 2000920052
BMW 3 Touring (E46) 318 d Diesel 85 2003320052
BMW 5 (E60) 530 i Petrol Engine 170 20011220052
BMW 5 (E60) 520 i Petrol Engine 125 2003720103
BMW 5 (E60) 525 i Petrol Engine 141 2003920052
BMW 5 (E60) 520i, 525i, 530i — — — 2003———
BMW 5 Touring (E61) 525 i Petrol Engine 141 20046201012
BMW 5 Touring (E61) 520i, 525i, 530i — — — 2004———
BMW 7 (E65, E66) 730i, Li — — — 2003———
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 i, Li Petrol Engine 170 2003320087
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive Petrol Engine 170 2003920067
BMW X3 (E83) 2.5 i Petrol Engine 141 2004320067
BMW X3 (E83) 3.0 d Diesel 160 2005920088
BMW X3 (E83) 2.5i, 3.0i — — — 2004———
BMW Z4 Coupe (E86) M Petrol Engine 252 2006420088
BMW Z4 Roadster (E85) M Petrol Engine 252 2006120088
LEA0492
MarkaReferans Numarası
BMW7519721
BMW7519723
BMW7521135
BMW7521137
BMW7541694
BMW7541696
BMW7546284
BMW7546285
BMW12317519721
BMW12317519723
BMW12317521135
BMW12317521136
BMW12317521137
BMW12317521138
BMW12317541694
BMW12317546284
BMW12317546285
BOSCH1986A00869
BOSCH1986A00891
BOSCH1986A01155
BOSCH0124525026
BOSCH0124525080
BOSCH0124525523
BOSCH0986046220
BOSCH0986046224
BOSCH0986046227
BOSCH0986047400
BOSCH0986047403
CARGO113858
CARGOF032115976
DELCO REMYDRA0199
DELCO REMYDRB6220
HELLA8EL011712-141
HELLA8EL012241-141
HELLA8EL738217-001
HELLACA1825IR
LEYLAND DAF28-5578
LUCAS AFTER MARKETLRA02347
VALEO437451
VALEO439486
VALEO2542685
VALEO2543292
VALEOTG15C018
VALEOTG15C018B
LEA0492   Alternatör 14V / 150A
Alternatif ürün bulunamadı.
LEA0492
Yedek parça bulunamadı.