LE Europe B.V.
LEA0698

Alternatör 14V / 140A

Stok Kodu LEA0698
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü140A
Kanal Sayısı6
Dönme YönüCW
Kasnak Çapı (mm)50.0
Bağlantı UçlarıB+(M8) D+(M5)
Ölçüler (mm)A:51.0 B:33.5 C:57.0
Ağırlık6.54
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 140A
Alternatör 14V / 140A
LEA0698
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
OPEL Astra G 2.2 — — — 2002—2006—
OPEL ASTRA G Convertible (T98) 2.2 DTI (F67) Diesel 92 20029200510
OPEL ASTRA G Coupe (T98) 2.2 DTI (F07) Diesel 92 2002920055
OPEL ASTRA G Estate (T98) 2.2 DTI (F35) Diesel 92 2002920047
OPEL ASTRA G Estate (T98) 2.2 DTI (F35) Diesel 86 2002920047
OPEL ASTRA G Estate (T98) 2.0 DTI 16V (F35) Diesel 74 1999820047
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) Diesel 92 2002920051
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.2 DTI (F08, F48) Diesel 86 2002920051
OPEL ASTRA G Hatchback (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) Diesel 74 1999820051
OPEL ASTRA G Saloon (T98) 2.2 DTI (F69) Diesel 86 2002920051
OPEL ASTRA G Saloon (T98) 2.0 DTI 16V (F69) Diesel 74 1999820051
OPEL ASTRA G Saloon (T98) 2.2 DTI (F69) Diesel 92 2002920051
OPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) Diesel 88 2000920037
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) Diesel 88 2000920037
OPEL Signum 2.0, 2.2 — — — 2003—2005—
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.2 DTI (F48) Diesel 92 2003520044
OPEL SIGNUM Hatchback (Z03) 2.0 DTI (F48) Diesel 74 2003520044
OPEL Vectra 2.0, 2.2 — — — 2002—2007—
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) Diesel 88 2000920024
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) Diesel 92 2000920024
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) Diesel 92 2002420047
OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69) Diesel 74 2002420068
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69) Diesel 86 20024200412
OPEL VECTRA C Estate (Z02) 2.2 DTI (F35) Diesel 92 200310200512
OPEL VECTRA C Estate (Z02) 2.0 DTI (F35) Diesel 74 20031020058
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68) Diesel 74 2002820058
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) Diesel 92 2002820067
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68) Diesel 86 2002820086
OPEL Zafira A 2.2 DTI 16V — — — 2002—2005—
OPEL ZAFIRA A MPV (T98) 2.2 DTI 16V (F75) Diesel 86 2002120056
OPEL ZAFIRA A MPV (T98) 2.2 DTI 16V (F75) Diesel 92 2002120056
SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD Diesel 92 2002920152
SAAB 9-5 (YS3E) 2.2 TiD Diesel 88 20023200912
SAAB 9-5 Estate (YS3E) 2.2 TiD Diesel 88 20023200912
LEA0698
MarkaReferans Numarası
BOSCH1986A01156
BOSCH0120400621
BOSCH0120400782
BOSCH0124515005
BOSCH0124515080
BOSCH0124525030
BOSCH0124525040
BOSCH0986030180
BOSCH0986044033
BOSCH0986046230
BOSCH0986046233
BOSCHF042A0H220
BOSCHF042A01101
BOSCHF042301101
CARGO114656
CARGOF032114656
DELCO REMYDB5140
DELCO REMYDRB4030
DELCO REMYDRB6230
DELCO REMYDRB6230X
DELCO REMYRAA25141
HELLA8EL738224-001
HELLACA1828IR
LUCAS AFTER MARKETLRA02025
LUCAS AFTER MARKETLRA02185
MAGNETI MARELLI635352503
MAGNETI MARELLI944390440300
MAGNETI MARELLIMAN2049
OPEL13108596
OPEL24429105
OPEL90561169
OPEL93174497
OPEL93175813
SCANIA5549555
LEA0698   Alternatör 14V / 140A
Alternatif ürün bulunamadı.
LEA0698
Yedek parça bulunamadı.