LE Europe B.V.
LEA0768

Alternatör 14V / 110A

Stok Kodu LEA0768
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü110A
Kanal Sayısı5
Dönme YönüCW
Kasnak Çapı (mm)56.0
Bağlantı UçlarıB+(M8) D+(M5)
Ölçüler (mm)A:59.0 B:25.0 C:71.0
Ağırlık5.53
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 110A
Alternatör 14V / 110A
LEA0768
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
FIAT Alfa Romeo 147 2.0 16V Spark — — — 2001—2010—
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BH) Petrol Engine 66 199510200110
FIAT BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB) Petrol Engine 76 19962200110
FIAT Brava 1.6 16V — — — 1996—2001—
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AH) Petrol Engine 66 199510200110
FIAT BRAVO I (182_) 1.6 16V (182.AB) Petrol Engine 76 19963200110
FIAT DOBLO Box Body/MPV (223_) 1.6 16V (223ZXD1A) Petrol Engine 76 200110——
FIAT DOBLO Box Body/MPV (223_) 1.6 Natural Power Petrol Engine 76 20029——
FIAT DOBLO MPV (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A) Petrol Engine 76 200110——
FIAT DOBLO MPV (119_, 223_) 1.6 Natural Power Petrol Engine 76 20029——
FIAT Doblo MPV 1.6 16V, Cargo 1.6 16V — — — 2001———
FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Petrol Engine 76 1996920025
FIAT MAREA (185_) 1.6 16V Petrol Engine 75 1997419992
FIAT MAREA (185_) 1.6 100 16V Bipower Petrol Engine 76 1999420025
FIAT MAREA (185_) 1.6 SX Petrol Engine 72 2000920028
FIAT MAREA (185_) 1.6 Petrol Engine 76 2000920028
FIAT Marea 1.6 100 16V, 1.6 100 16V gasoline — — — 1996—2002—
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.6 100 16V Petrol Engine 76 1996920025
FIAT MAREA Weekend (185_) 1.6 Petrol Engine 76 2000920028
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 100 16V (186AXA1A) Petrol Engine 76 1999420008
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 Blupower (186AMA1A) Petrol Engine 70 1999420049
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AMB1A) Petrol Engine 76 1999420049
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) Petrol Engine 76 2000920106
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V Bipower (186AXC1A) Petrol Engine 76 20011020058
FIAT MULTIPLA (186_) 1.6 16V (186AGB1A) Petrol Engine 70 2002420106
FIAT Multipla 1.6 16V gasoline, 1.6 100 16V — — — 1999—2010—
FIAT PALIO (178_, 171_, 371_) 1.6 16V Petrol Engine 74 19964200210
FIAT Palio 1.6 16V — — — 1996———
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V (178DXD1A) Petrol Engine 74 1996620012
FIAT PALIO Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1.6 16V Petrol Engine 76 2001220121
FIAT Palio Weekend 1.6 16V — — — 1996—2001—
FIAT SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 16V Petrol Engine 74 19989200912
FIAT STILO (192_) 1.6 16V (192_XB1A) Petrol Engine 76 200110200611
FIAT STILO (192_) 1.6 Petrol Engine 100 20054200611
FIAT Stilo 1.6 16V — — — 2001—2006—
FIAT STILO Multi Wagon (192_) 1.6 16V Petrol Engine 76 2003120088
FIAT Stio Multi Wagon 1.6 16V — — — 2003—2008—
LANCIA LYBRA (839_) 1.6 16V (839AXA1A) Petrol Engine 76 19997200510
LANCIA LYBRA SW (839_) 1.6 16V (839BXA1A) Petrol Engine 76 19997200510
LEA0768
MarkaReferans Numarası
ALFA ROMEO46532667
BOSCH1986A00523
BOSCH1986A00524
BOSCH1986A00788
BOSCH1986A00789
BOSCH0124325009
BOSCH0124325058
BOSCH0124325059
BOSCH0124325145
BOSCH0124325146
BOSCH0124415011
BOSCH0986042000
BOSCH0986042010
CARGO112190
CARGOF032112190
DELCO REMYDRB2000
DELCO REMYDRB2000X
DELCO REMYDRB2010
DELCO REMYDRB2760
FIAT45613063
FIAT46432413
FIAT46532667
FIAT46532669
FIAT46813063
FIAT46832123
FIAT46841966
FIAT71723381
FIAT468419660
HELLA8EL012428-131
HELLA8EL012428-711
HELLA8EL737956-001
LUCAS AFTER MARKETLRA02125
MAGNETI MARELLI063533250580
MAGNETI MARELLI944390427600
MAGNETI MARELLIMAN2040
LEA0768   Alternatör 14V / 110A
Alternatif ürün bulunamadı.
LEA0768
Yedek parça bulunamadı.