LE Europe B.V.
LEA1002

Alternatör 14V / 65A

Stok Kodu LEA1002
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü65A
Kanal Sayısı6
Dönme YönüCW
Kasnak Çapı (mm)60.0
Bağlantı UçlarıB+(M6) B-(M5)
Ölçüler (mm)A:47.0 B:27.0 C:65.0
Ağırlık4.77
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 65A
Alternatör 14V / 65A
LEA1002
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS Petrol Engine 72 2000920039
MITSUBISHI LANCER I (A7_) 1.2 (A75A) Petrol Engine 40 1978119799
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS) Diesel 43 1984119869
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS) Diesel 44 1986919884
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V) Petrol Engine 61 19889199012
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V) Petrol Engine 66 19909199112
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37F) Petrol Engine 55 198410198812
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37L) Petrol Engine 54 198610198812
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B37N, C73N) Petrol Engine 65 198610198812
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37D) Petrol Engine 64 19876198812
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C37E) Petrol Engine 69 19876198812
RENAULT 11 (B/C37_) 1.7 (B/C376) Petrol Engine 59 198310198712
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 D (B/C534, B/C53J) Diesel 47 1988919924
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B) Petrol Engine 54 1988919924
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C) Petrol Engine 66 1988919924
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) Petrol Engine 99 1989619924
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.9 DT Diesel 68 1990919924
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.8 16V (D53D) Petrol Engine 101 1991719924
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7 Petrol Engine 70 1991719924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C) Petrol Engine 66 1988719924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 D (L534, L53J) Diesel 47 19891019924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B) Petrol Engine 54 19891019924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) Petrol Engine 99 19891019924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 TD (L53K) Diesel 68 1990919924
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.9 DT Diesel 66 1990919924
RENAULT 19 I Hatchback Van (S53_) 1.9 D Diesel 48 19881199212
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) Diesel 47 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) Diesel 66 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) Petrol Engine 54 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) Petrol Engine 99 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) Petrol Engine 65 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538) Petrol Engine 81 1992419945
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A) Petrol Engine 66 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) Petrol Engine 66 19924199512
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) Petrol Engine 79 19945199512
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) Petrol Engine 66 1992419939
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) Petrol Engine 99 1992419966
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) Petrol Engine 65 1992419966
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) Petrol Engine 101 1992519944
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) Petrol Engine 66 1993919966
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) Petrol Engine 79 1994719966
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D (L53J) Diesel 47 19924199712
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 dT (L53T) Diesel 66 19924199512
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.9 D Diesel 68 19925199511
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B) Petrol Engine 54 19924199512
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y) Petrol Engine 65 19924199512
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 16V (L53D) Petrol Engine 99 19924199512
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F) Petrol Engine 66 19924199512
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538) Petrol Engine 81 1992419945
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538) Petrol Engine 79 19945199512
RENAULT 19 II Hatchback Van (S53_) 1.9 D Diesel 48 19923199512
RENAULT 19 II Hatchback Van (S53_) 1.9 dT Diesel 68 19923199512
RENAULT 21 (B48_) 1.9 D (B48H, B48I) Diesel 47 1989919941
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48F) Petrol Engine 54 19899199210
RENAULT 21 (B48_) 1.7 (B48E) Petrol Engine 66 1989919946
RENAULT 21 Estate (K48_) 2.1 D (K/S486) Diesel 48 19861019909
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.9 D Diesel 47 1986319948
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K/S482) Petrol Engine 65 198610198812
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K48E) Petrol Engine 69 19866198912
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K/S481) Petrol Engine 55 1986619933
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K48M) Petrol Engine 54 19866198912
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K48N) Petrol Engine 64 1987619894
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 Cat (K48F) Petrol Engine 54 1988519936
RENAULT 21 Estate (K48_) 1.7 (K48E) Petrol Engine 66 198910199312
RENAULT 21 Estate Van (S48_) 1.7 Petrol Engine 65 1986619954
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L481) Petrol Engine 55 19863198712
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48E) Petrol Engine 69 1986319942
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L482) Petrol Engine 65 1986319933
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48M, L48F) Petrol Engine 54 1986719942
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48N) Petrol Engine 64 1987619894
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.9 D (L48H, L48I) Diesel 47 19898199310
RENAULT 21 Saloon (L48_) 1.7 (L48E) Petrol Engine 66 1989919942
RENAULT 25 (B29_) 2.0 12V (B294) Petrol Engine 99 19896199212
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L426) Petrol Engine 59 19849198912
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42F) Petrol Engine 54 198610198812
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42L) Petrol Engine 55 198610198812
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42N) Petrol Engine 65 198610198812
RENAULT 9 (L42_) 1.7 (L42E) Petrol Engine 69 19876198812
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) Diesel 47 1991119989
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.8 16V (C57D) Petrol Engine 99 1991119963
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) Williams (B/C57M) Petrol Engine 108 1994119989
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) 1.9 D Diesel 48 1996519982
RENAULT Clio I 1.8 — — — 1991—1997—
RENAULT Clio I 1.9 — — — 1996—1998—
RENAULT Clio I 2.0 — — — 1992—1996—
RENAULT CLIO I Hatchback Van (S57_) 1.9 D Diesel 48 1991119989
RENAULT CLIO I Hatchback Van (S57_) 1.9 RND Diesel 40 1996419982
RENAULT EXPRESS Box Body/MPV 1.9 D Diesel 47 1995719983
RENAULT R19 1.8i 16V — — — 1989—1992—
RENAULT R19 1.9 — — — 1988—1992—
RENAULT R19 1.9 Diesel, Diesel Turbo — — — 1990—1992—
RENAULT R19 I 1.8 — — — 1989—1995—
RENAULT R21 1.9D Fastback, Nevada — — — 1989—1994—
RENAULT RAPID Box Body/MPV (F40_, G40_) 1.9 D (F40P, F40N, F40E) Diesel 47 1991919983
RENAULT RAPID Box Body/MPV (F40_, G40_) 1.9 D (F40R) Diesel 40 1994919983
RENAULT TRAFIC Bus (T_, P_, V_) 1.7 Petrol Engine 50 1992819948
RENAULT TRAFIC Platform/Chassis (T_, P_, V_) 1.7 Petrol Engine 50 1989519948
RENAULT TRAFIC Van (T_, P_, V_) 1.7 Petrol Engine 50 1986619894
RENAULT TRAFIC Van (T_, P_, V_) 1.7 Petrol Engine 50 1992819948
ROVER 200 II Hatchback (XW) 214 Si/Gsi Petrol Engine 66 198910199510
ROVER 200 II Hatchback (XW) 214 GSi/Si Petrol Engine 76 199212199510
VOLVO 440 (445) 1.9 Turbo-Diesel Diesel 66 19947199612
VOLVO 460 (464) 1.9 Turbo-Diesel Diesel 66 1994719967
LEA1002
MarkaReferans Numarası
BOSCH0986036941
BOSCH0986037311
BOSCH0986037901
BOSCH0986038851
BOSCH0986038861
CARGO112769
CARGO113500
CARGOF032112769
CARGOF032113500
DELCO REMYDA4239
DELCO REMYDA8051
DELCO REMYDA8421
DELCO REMYDRA3107
DELCO REMYDRA3129
DELCO REMYDRA3765
DELCO REMYDRA6941
DELCO REMYDRA7311
DELCO REMYRAA14230
DELCO REMYRAA18422
HELLA8EL011710-981
HELLA8EL012429-931
HELLA8EL725827-001
HELLA8EL725884-001
HELLA8EL725919-001
HELLACA527IR
HELLACA602IR
HELLACA635IR
ISKRA11.201.536
ISKRA11.201.768
ISKRAAAK3595
ISKRAAAK4588
ISKRAIA0536
ISKRAIA0768
LUCAS AFTER MARKETLRA00565
LUCAS AFTER MARKETLRA00932
LUCAS AFTER MARKETLRA01336
MAGNETI MARELLI943355078010
MAGNETI MARELLI943356950010
MAGNETI MARELLI943356952010
MAGNETI MARELLI944390379010
MAGNETI MARELLI944390388510
MAGNETI MARELLIMAR5016
MAGNETI MARELLIMAR5162
MAGNETI MARELLIMRA37901
MAGNETI MARELLIMRA38851
MAHLEMG419
MAHLEMG589
PRESTOLITE66021577
RENAULT7700784979
RENAULT7700803325
RENAULT7700820449
RENAULT7701351759
RENAULT7701351760
RENAULT7701352045
RENAULT7701499438
RENAULT7701499443
RENAULT7701499489
VALEO433110
VALEO433111
VALEO433460
VALEO433461
VALEO436335
VALEO2541313
VALEO2541328
VALEOA13N161
VALEOA13N206
VALEOA13N209
VALEONA378
VALEONA392
VALEONA406
VALEOVA345
VALEO ( Paris - Rhone )A13N162
VALEO ( Paris - Rhone )A13N163
VALEO ( Paris - Rhone )A13N164
VOLVO9033313
LEA1002   Alternatör 14V / 65A
Alternatif ürün bulunamadı.
LEA1002
Yedek parça bulunamadı.