LE Europe B.V.
LES0061

Marş Motoru 12V / 1.1 kW

Stok Kodu LES0061
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü1, 1kW
Diş Sayısı21
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:72.0 B:15.0 C:162.0
Ağırlık3.14
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 1.1 kW
Marş Motoru 12V / 1.1 kW
LES0061
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 Petrol Engine 44 19951199810
FORD ESCORT VI Saloon (GAL, AFL) 1.3 Petrol Engine 44 1995119992
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3 Petrol Engine 44 1995119991
FORD Escort VII 1.3 ( GAL, AAL, ABL ) — — — 1995—1998—
FORD Escort VII 1.3 ( GAL, ANL, AFL ) — — — 1995—1999—
FORD FIESTA Box Body/MPV (F3L, F5L) 1.3 Petrol Engine 44 1991919962
FORD FIESTA Box Body/MPV (J5_, J3_) 1.3 Petrol Engine 44 1996220038
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i Petrol Engine 37 1995820021
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i Petrol Engine 44 1995820021
FORD Fiesta IV 1.3i ( JA-, JB- ) — — — 1995—2002—
FORD KA (RB_) 1.3 i Petrol Engine 37 19969200210
FORD KA (RB_) 1.3 i Petrol Engine 36 19986200811
FORD KA (RB_) 1.3 i Petrol Engine 44 19969200811
FORD Ka, Ka2, Ka3 1.3i ( RB) — — — 1996—2002—
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 Petrol Engine 37 1996320034
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.25 Petrol Engine 55 1996320034
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 Petrol Engine 44 1996320034
MAZDA 121 III 1.3 ( JASM, JBSM ) — — — 1996—1998—
LES0061
MarkaReferans Numarası
BOSCH1986S00961
BOSCH0001107059
BOSCH0001107082
BOSCH0986017530
BOSCH0986017533
BOSCH0986025500
BOSCHF042002016
CARGO113701
CARGO116329
CARGOF032111680
CARGOF032113701
CEVAM3848
DELCO REMYDRS3799
DELCO REMYDRS3799N
DELCO REMYDRS7530
DELCO REMYDRS7530N
DENSODSN3003
FORD95FB11000BB
FORD95FB11000BC
FORD95FB11000BD
FORD95FB11000BG
FORD96FB11000MA
FORD96FB11000MB
FORD96FB11000MC
FORD96FB11000MD
FORD96FB11000ME
FORD97KB11000AA
FORD97KB11000AB
FORD97KB11000AC
FORD1019852
FORD1020508
FORD1027772
FORD1030151
FORD1033781
FORD1047081
FORD1057811
FORD1067536
FORD1067621
FORD1067622
FORD1092117
FORD1416226
FORD1416236
FORD7275964
FORDR91AX11000KB1
FORDR95FB11000BD
FORDR97KB11000AB
FORDR97KB11000AC
FORDR97KB11000AC1
HELLA8EA012140-221
HELLA8EA012527-151
HELLA8EA737112-001
HELLA8EA737235-001
HELLACS971
HELLACS986
ISKRA11.139.303
ISKRAAZE2118
ISKRAIS9303
LEYLAND DAFCST14106
LEYLAND DAFCST30173
LUCAS AFTER MARKETLRT00165
LUCAS AFTER MARKETLRT165
MAGNETI MARELLI63223538
MAGNETI MARELLI063293538
MAGNETI MARELLI63293538
MAGNETI MARELLI943253111
MAGNETI MARELLI063293538010
MAGNETI MARELLI943253111010
MAGNETI MARELLIMSR5311
MAZDA1E03-18-400
MAZDA1E03-18-400A
MAZDA1E0318400A
VALEO455894
VALEO458466
VISTEON2010001006
LES0061   Marş Motoru 12V / 1.1 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0061
Stok KoduÜrün Tanımı
SDR1092 Marş Motoru Dişlisi
SDR9002 Marş Motoru Dişlisi
SSL1007 Marş Motoru Otomatiği