LE Europe B.V.
LES0088

Marş Motoru 12V / 2.2 kW

Stok Kodu LES0088
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü2, 2kW
Diş Sayısı9
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:72.0 B:0.5 C:201.0
Ağırlık4.63
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 2.2 kW
Marş Motoru 12V / 2.2 kW
LES0088
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
OPEL Movano 2.5D, 2.8TD — — — 1998—2001—
OPEL MOVANO A Bus (X70) 2.8 DTI (JD) Diesel 84 19987200110
OPEL MOVANO A Bus (X70) 2.5 D (JD) Diesel 59 1998720009
OPEL MOVANO A Platform/Chassis (X70) 2.5 D (ED, HD, UD0, UD4) Diesel 59 1998720009
OPEL MOVANO A Platform/Chassis (X70) 2.8 DTI (ED, HD, UD0, UD4) Diesel 84 19987200110
OPEL MOVANO A Van (X70) 2.5 D (FD) Diesel 59 1999120009
OPEL MOVANO A Van (X70) 2.8 DTI (FD) Diesel 84 19991200110
RENAULT Master (II) SL28D, 33D, SM33D, 35D — — — 1998—2001—
RENAULT Master (II) SL28TD, 33TD, SM33TD, 35TD — — — 1998—2001—
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 D (JD1A, JD0E, JD0A, JD1E) Diesel 59 1998720011
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F) Diesel 84 19987200110
RENAULT MASTER II Platform/Chassis (ED/HD/UD) 2.5 D Diesel 59 1998720011
RENAULT MASTER II Platform/Chassis (ED/HD/UD) 2.8 dTI Diesel 84 19987200110
RENAULT MASTER II Van (FD) 2.5 D (FD0A, FD0E, FD2E, FD3E) Diesel 59 1998720011
RENAULT MASTER II Van (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F) Diesel 84 19987200110
LES0088
MarkaReferans Numarası
BOSCH0986020091
BOSCH0986020093
BOSCHF042001183
CARGO112103
CARGOF032112103
CEVAM3538
DELCO REMYDRS3735
DELCO REMYDRS3735X
HELLA8EA011350-171
HELLA8EA011610-951
HELLA8EA737656-001
HELLACS1160
LEYLAND DAFCST35125
LUCAS AFTER MARKETLRT00187
LUCAS AFTER MARKETLRT187
MAGNETI MARELLI944280800850
MITSUBISHIM2T87671
MITSUBISHIM002T87671
OPEL4500256
OPEL4502433
OPEL9160556
OPEL9198664
RENAULT7700300522
RENAULT7700313447
RENAULT7711134622
VALEO458501
LES0088   Marş Motoru 12V / 2.2 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0088
Yedek parça bulunamadı.