LE Europe B.V.
LES0165

Marş Motoru 12V / 0.9 kW

Stok Kodu LES0165
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü0, 9kW
Diş Sayısı8
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:75.0 B:8.0 C:142.0
Ağırlık3.28
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 0.9 kW
Marş Motoru 12V / 0.9 kW
LES0165
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T200) 1.2 Petrol Engine 53 2004120085
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 LPG Petrol Engine 62 20084201112
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 Petrol Engine 62 20084——
CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.2 Petrol Engine 53 20066——
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255) 1.2 LPG Petrol Engine 62 20091——
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255) 1.2 Petrol Engine 55 20081——
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255) 1.2 Petrol Engine 62 20081——
CHEVROLET AVEO / KALOS Saloon (T250, T255) 1.2 Petrol Engine 53 20053200712
CHEVROLET Aveo 1.2 — — — 2004—2014—
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.4 Petrol Engine 74 20113——
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 Petrol Engine 63 20113——
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 Petrol Engine 51 20113——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.2 Petrol Engine 51 20113——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.4 Petrol Engine 74 20117——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.2 Petrol Engine 63 20113——
CHEVROLET Kalos 1.2 — — — 2005—2008—
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 Petrol Engine 49 20053——
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 Petrol Engine 47 20053200712
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 Petrol Engine 38 20053201312
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 1.0 LPG Petrol Engine 49 2005320113
CHEVROLET MATIZ (M200, M250) 0.8 LPG Petrol Engine 38 20053200712
CHEVROLET Matiz 1.0 — — — 2005—2010—
CHEVROLET SPARK 1.0 SX Petrol Engine 49 20055——
CHEVROLET SPARK 1.0 SX Petrol Engine 46 20055——
CHEVROLET SPARK 0.8 Petrol Engine 37 2005520102
CHEVROLET SPARK (M150) 0.8 Petrol Engine 38 20009200612
CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG Petrol Engine 50 20103——
CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG Petrol Engine 60 20103——
CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 Petrol Engine 60 20103——
CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 Petrol Engine 50 20103——
CHEVROLET Spark 1.0 — — — 2005———
CHEVROLET Spark 1.2 — — — 2010———
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V Petrol Engine 69 20034——
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.2 Petrol Engine 53 20034——
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 Petrol Engine 61 20029——
DAEWOO MATIZ (M100, M150) 1.0 Petrol Engine 46 20034200412
DAEWOO MATIZ (M100, M150) 1.0 Petrol Engine 47 20031——
DAEWOO MATIZ (M100, M150) 0.8 Petrol Engine 38 19989——
DAEWOO Matiz 1.0 ( KLYA ) — — — 2003—2004—
DAEWOO MATIZ Hatchback Van (KLA4) 0.8 Petrol Engine 38 1998820028
DAEWOO Matiz II 0.8 ( KLYA ) M/T — — — 2002———
DAEWOO TICO (KLY3) 0.8 Petrol Engine 35 19952200012
DAEWOO TICO (KLY3) 0.8 Petrol Engine 38 19961200012
DAEWOO Tico 0.8i — — — 1991—1996—
FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V 4x4 Petrol Engine 88 20066201410
FIAT SEDICI (189_) 1.6 16V Petrol Engine 88 20066201410
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN, JB_) 1.3 16V 4WD (SN413, JB43) Petrol Engine 60 20012——
SUZUKI JIMNY Closed Off-Road Vehicle (SN, JB_) 1.3 16V (SN413) Petrol Engine 60 20012——
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S) Petrol Engine 100 2012120174
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.5 VVT (RW415, YA11S) Petrol Engine 82 20107——
SUZUKI SX4 (EY, GY) 1.6 VVT 4x4 (RW416) Petrol Engine 82 20097——
SUZUKI SX4 Saloon (GY, RW) 1.6 (RW416) Petrol Engine 88 200710——
SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 (RB413) Petrol Engine 56 20005200412
SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 (RB413) Petrol Engine 69 2003920068
SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) Petrol Engine 56 200110——
SUZUKI Wagon R+ 1.0 — — — 1998—2000—
SUZUKI Wagon R+ 1.2 — — — 1998—2000—
SUZUKI Wagon R+ 1.2 4WD — — — 1998—2000—
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM) 1.2 (SR412, MA81) Petrol Engine 51 1998220005
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM) 1.2 4WD (SR412, MB81) Petrol Engine 51 1998220005
SUZUKI WAGON R+ Hatchback (EM) 1.0 (RC410, SR410, SR412) Petrol Engine 48 1998220005
LES0165
MarkaReferans Numarası
BOSCH1986S00068
BOSCH0986022101
BOSCH0986023880
BOSCHF042S0H031
BOSCHF042S0H065
BOSCHF042200138
CARGOF032111849
CEVAM9810
DAEWOO95375258
DAEWOO96275481
DAEWOO96289430
DAEWOO96325258
DAEWOO96451753
DAEWOO96467385
DAEWOO96497700
DAEWOO96497702
DAEWOO96518887
DAEWOO96569440
DAEWOO96569441
DAEWOO96618789
DELCO REMY8000475
DELCO REMY10455503
DELCO REMY96275481
DELCO REMY96569440
DELCO REMYDRS0210
DELCO REMYDRS0367
DELCO REMYDRS3693
GENERAL MOTORS25187951
GENERAL MOTORS96289430
GENERAL MOTORS96375258
GENERAL MOTORS96375259
GENERAL MOTORS96497700
GENERAL MOTORS96497701
GENERAL MOTORS96943427
GENERAL MOTORS96943428
GENERAL MOTORS96943429
GENERAL MOTORS96963481
GENERAL MOTORS96963482
GENERAL MOTORS96963483
GM95375259
HELLA8EA011610-131
HELLA8EA012528-401
HELLA8EA737893-001
HELLA8EA738258-661
HELLACS1210
HELLACS1422
LEYLAND DAFCST35198
LEYLAND DAFCST35269
LEYLAND DAFCST46100
LEYLAND DAFCST46103
LUCAS AFTER MARKETLRT189
MAGNETI MARELLI063522607
MAGNETI MARELLI063522629
MAGNETI MARELLI944280709
MAGNETI MARELLI063522607010
MAGNETI MARELLI063522629010
MAGNETI MARELLI944280709060
MANDO / VALEO KOREATM000A35301
MITSUBISHIM0T81981
MITSUBISHIM2T47382
SUZUKI31100-75F01
SUZUKI31100-75F10
LES0165   Marş Motoru 12V / 0.9 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0165
Yedek parça bulunamadı.