LE Europe B.V.
LES0211

Marş Motoru 12V / 2.0 kW

Stok Kodu LES0211
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü2, 0kW
Diş Sayısı9
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:88.0 B:6.0 C:212.0
Ağırlık4.95
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 2.0 kW
Marş Motoru 12V / 2.0 kW
LES0211
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
ASIA MOTORS ROCSTA Open Off-Road Vehicle (AM102) 2.2 D 4x4 Diesel 45 19936199912
FORD ECONOVAN (KBA, KCA) 2.0 D Diesel 41 1986319923
FORD ECONOVAN Van (KAA) 2.0 D (SSF8V) Diesel 41 1986319923
KIA BESTA Van 2.2 D Diesel 48 19962200312
KIA RETONA Closed Off-Road Vehicle (FK) 2.0 TD Diesel 61 19996200112
KIA Sportage — — — 1998———
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.0 TD 4WD Diesel 61 19971020038
KIA SPORTAGE SUV (K00) 2.2 D 4WD Diesel 52 1994819994
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 2.0 TD Diesel 74 2001120045
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 2.0 TD Diesel 66 19989200112
MAZDA 323 F VI Hatchback (BJ) 2.0 D Diesel 52 1998920045
MAZDA 323 P V (BA) 2.0 D Diesel 52 19961019989
MAZDA 323 S V (BA) 2.0 D Diesel 52 19961019989
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ) 2.0 TD (BJEP) Diesel 66 1998920045
MAZDA 323 S VI Saloon (BJ) 2.0 D (BJ1_) Diesel 52 1998920045
MAZDA 626 II (GC) 2.0 (GC1) Petrol Engine 68 19861019901
MAZDA 626 II (GC) 2.0 (GC10E1) Petrol Engine 74 1983319879
MAZDA 626 II (GC) 2.0 D (GC10F1) Diesel 46 1983119876
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 (GC10E1) Petrol Engine 68 1985119879
MAZDA 626 II Hatchback (GC) 2.0 D (GC10F1) Diesel 46 1984319876
MAZDA 626 III (GD) 2.0 D (GDFP) Diesel 44 1987719917
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.0 D (GDFP) Diesel 44 1987719917
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex (GVFW) Diesel 55 19935199611
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D (GVFW) Diesel 44 1988919917
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D (GVFW) Diesel 60 19941119979
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) Diesel 55 19921019974
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) Diesel 55 1993119974
MAZDA 626 V (GF) 2.0 DI TD (GFFP) Diesel 66 19984200210
MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD (GFFP) Diesel 81 200010200210
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD (GFFP) Diesel 66 19984200210
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD (GFFP) Diesel 81 200010200210
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD (GWFW) Diesel 66 19999200210
MAZDA B-SERIE (UF) 2.2 D (UFY0) Diesel 47 1985119963
MAZDA E Bus (SR1) E2200 D Diesel 46 1984119882
MAZDA E Platform/Chassis (SD1) E2200 D Diesel 52 1997419997
MAZDA E Platform/Chassis (SD1, SL) E2200 D Diesel 52 1999920047
MAZDA E Van (SR2) E2200 D Diesel 46 1985519882
MAZDA E Van (SR2) E2200 D Diesel 47 198811200312
MAZDA E Van (SR2) 2200 D 4WD Diesel 47 1991320035
SUZUKI GRAND VITARA I (FT, HT) 2.0 TD 4x4 (SQ420D) Diesel 64 1998320037
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD All-wheel Drive (SV420D) Diesel 52 19941219983
SUZUKI VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler All-wheel Drive (SV420D) Diesel 64 19951219983
LES0211
MarkaReferans Numarası
BOSCH0986014101
BOSCH0986014971
BOSCHF042000012
BOSCHF042000253
CARGOF032110389
CEVAM9672
DAF1516962R
DELCO REMYDRS4101
DELCO REMYDRS4971
DENSO228000-3840
DENSO228000-3841
DENSO228000-3842
HELLA8EA011610-821
HELLA8EA726456-001
HELLAJS365
ISKRAISJ0029
KIA0K71F18400B
KIA0K71118400
KIA0K71118400A
KIA0K71118400C
KIA0R20118400
KIA0R20118400B
KIAOK71F18400B
KIAOK711-18-400C
KIAOK71118400
KIAOK71118400A
KIAOK71118400C
KIAOR20118400
KIAOR20118400B
LEYLAND DAF25-0446
LEYLAND DAFCST40105
LEYLAND DAFCST41107
LUCAS AFTER MARKETLRS00625
LUCAS AFTER MARKETLRS00626
MAGNETI MARELLI063522610
MAGNETI MARELLI063522614
MAGNETI MARELLI943241016
MAGNETI MARELLI063522610010
MAGNETI MARELLI943241015010
MAGNETI MARELLI943241016010
MAGNETI MARELLI944280523160
MAGNETI MARELLI944280523170
MAGNETI MARELLIMRS52317
MANDO / VALEO KOREATM000A06701
MAZDA23300HC300
MAZDAK711-18-400C
MAZDAR201-18-400
MAZDAR201-18-400A
MAZDAR201-18-400B
MAZDAR201-18-400C
MAZDAR201-18-400D
MAZDAR201-18-400EX
MAZDAR201-18-400R
MAZDAR201-18-400Z
MAZDARF01-18-400
MAZDARF01-18-400A
MAZDARF01-18-400B
MAZDARF01-18-400C
MAZDARF01-18-400E
MAZDARFL1-18-400
MAZDARFL1-18-400A
MITSUBISHIM2T32071
MITSUBISHIM2T92071
MITSUBISHIM002T92071
MITSUBISHIM002T92071A
MITSUBISHIM2T92071A
VALEO455605
LES0211   Marş Motoru 12V / 2.0 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0211
Yedek parça bulunamadı.