LE Europe B.V.
LES0416

Marş Motoru 12V / 2.0 kW

Stok Kodu LES0416
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü2, 0kW
Diş Sayısı9
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:76.0 B:21.0 C:182.0
Ağırlık4.07
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 2.0 kW
Marş Motoru 12V / 2.0 kW
LES0416
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
BMW 3 (E30) 324 td Diesel 85 1987919918
BMW 3 (E36) 325 td Diesel 85 1991919982
BMW 3 (E36) 325 tds Diesel 105 1993519982
BMW 3 (E46) 330 d Diesel 135 19991020052
BMW 3 (E46) 330 xd Diesel 135 2000120032
BMW 3 (E46) 330 xd Diesel 150 20029200412
BMW 3 (E46) 330 d Diesel 150 2003320052
BMW 3 Convertible (E46) 330 Cd Diesel 150 20058200712
BMW 3 Coupe (E46) 330 Cd Diesel 150 2003320067
BMW 3 Touring (E30) 324 td Diesel 85 1988119936
BMW 3 Touring (E36) 325 tds Diesel 105 1995319994
BMW 3 Touring (E46) 330 d Diesel 135 19991020052
BMW 3 Touring (E46) 330 xd Diesel 135 2000120033
BMW 3 Touring (E46) 330 d Diesel 150 2003320052
BMW 3 Touring (E46) 330 xd Diesel 150 2002820055
BMW 324td 2.4 — — — 1988—1993—
BMW 325td 2.5 — — — 1991—1998—
BMW 330d, 530d 3.0 — — — 2003—2005—
BMW 5 (E34) 525 tds Diesel 105 1991919958
BMW 5 (E34) 525 td Diesel 85 1993319958
BMW 5 (E39) 525 tds Diesel 105 1996120036
BMW 5 (E39) 525 td Diesel 85 1997120036
BMW 5 (E39) 530 d Diesel 135 1998820009
BMW 5 (E39) 530 d Diesel 142 1998920036
BMW 5 (E39) 525 d Diesel 120 2000220036
BMW 5 (E60) 530 d Diesel 160 2002920059
BMW 5 (E60) 525 d Diesel 130 2004620103
BMW 5 (E60) 535 d Diesel 200 2004920103
BMW 5 (E60) 525 d Diesel 120 20041220103
BMW 5 (E60) 530 d Diesel 170 2005920073
BMW 5 Touring (E34) 525 tds Diesel 105 19911219967
BMW 5 Touring (E34) 525 td Diesel 85 1993319967
BMW 5 Touring (E39) 525 tds Diesel 105 1997320045
BMW 5 Touring (E39) 530 d Diesel 135 1998820009
BMW 5 Touring (E39) 525 d Diesel 120 2000220045
BMW 5 Touring (E39) 530 d Diesel 142 2000920045
BMW 5 Touring (E61) 530 d Diesel 160 2004320059
BMW 5 Touring (E61) 525 d Diesel 130 2004320073
BMW 5 Touring (E61) 535 d Diesel 200 20049201012
BMW 5 Touring (E61) 525 d Diesel 120 2004320073
BMW 525d 2.5, 535d 3.0 — — — 2004—2007—
BMW 525td, tds 2.5 — — — 1991—1995—
BMW 7 (E38) 725 tds Diesel 105 19964200111
BMW 7 (E38) 730 d Diesel 135 1998820004
BMW 7 (E38) 730 d Diesel 142 20004200111
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d Diesel 160 2002620052
BMW 725tds 2.5 — — — 1996—2001—
BMW X3 (E83) 3.0 d Diesel 150 2004120058
BMW X5 (E53) 3.0 d Diesel 135 2001420039
BMW X5 (E53) 3.0 d Diesel 160 20031020069
LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 3.0 D 4x4 Diesel 130 2002320128
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) Diesel 110 2001920037
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) Diesel 96 1994420037
OPEL Omega B 2.5 DTI — — — 2001—2003—
OPEL Omega B 2.5 TD — — — 1996—1999—
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) Diesel 96 1994420017
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) Diesel 110 2001920037
LES0416
MarkaReferans Numarası
BMW2246570
BMW2246571
BMW2247391
BMW7785691
BMW7785715
BMW7787925
BMW9069808
BMW12411466345
BMW12412242702
BMW12412242703
BMW12412246570
BMW12412246571
BMW12412246574
BMW12412247391
BMW12412247492
BMW12412288166
BMW12412371646
BMW12412446570
BMW12414371646
BMW12417785691
BMW12417785715
BMW12417787925
BMW12419069808
BMW12422242231
BOSCH0001109025
BOSCH0001109200
BOSCH0001109201
BOSCH0001109206
BOSCH0986012623
BOSCH0986012627
BOSCH0986017300
BOSCH0986018303
BOSCH0986019980
BOSCH0986019983
BOSCH0986022710
BOSCH0986022713
BOSCHF042200193
BOSCHF042202536
CARGO113446
CARGO115506
CARGOF032113446
CEVAM3182
CEVAM3861
DELCO REMYDRS2620X
DELCO REMYDRS3684
DELCO REMYDRS7300
DELCO REMYDRS9980
DENSODSN587
HELLA8EA011350-351
HELLA8EA011611-081
HELLA8EA011611-151
HELLA8EA737184-001
HELLA8EA737706-001
HELLACS984
HELLACS1171
LEYLAND DAFCST10210
LEYLAND DAFCST30114
LEYLAND DAFCST30163
LUCAS AFTER MARKETLRS01382
MAGNETI MARELLI63114017
MAGNETI MARELLI63222005
MAGNETI MARELLI063222035
MAGNETI MARELLI63224017
MAGNETI MARELLI63280071
MAGNETI MARELLI944280173000
MAGNETI MARELLI944280800610
MAGNETI MARELLIMRS17300
MAGNETI MARELLIMSR320
OPEL1202141
OPEL1202168
OPEL24454172
OPEL90542412
OPEL904657731
VALEO455889
LES0416   Marş Motoru 12V / 2.0 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0416
Stok KoduÜrün Tanımı
SDR1063 Marş Motoru Dişlisi