LE Europe B.V.
LES0656

Marş Motoru 12V / 1.4 kW

Stok Kodu LES0656
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü1, 4kW
Diş Sayısı10
Dönme YönüCW
Ölçüler (mm)A:68.0 B:18.0 C:166.0
Ağırlık3.37
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 1.4 kW
Marş Motoru 12V / 1.4 kW
LES0656
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
CHEVROLET Aveo 1.2, 1.4 — — — 2011———
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 LPG Petrol Engine 63 201211201512
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.4 Petrol Engine 74 20113——
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 Petrol Engine 63 20113——
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 Petrol Engine 51 20113——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.2 LPG Petrol Engine 63 201211201512
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.2 Petrol Engine 51 20113——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.4 Petrol Engine 74 20117——
CHEVROLET AVEO Saloon (T300) 1.2 Petrol Engine 63 20113——
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4 Petrol Engine 74 20137——
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4 Petrol Engine 103 20109——
CHEVROLET Cruze 1.4, 1.4 Turbo — — — 2012———
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.4 Petrol Engine 74 20137201512
CHEVROLET CRUZE Hatchback (J305) 1.4 Petrol Engine 103 20126——
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 Petrol Engine 74 20137201512
CHEVROLET CRUZE Station Wagon (J308) 1.4 Petrol Engine 103 20128——
CHEVROLET ORLANDO (J309) 1.4 Petrol Engine 103 20126——
CHEVROLET Orlando 1.4, 1.4 Turbo — — — 2012———
CHEVROLET TRAX 1.4 LPG Petrol Engine 103 20134——
CHEVROLET TRAX 1.4 Petrol Engine 103 201212——
CHEVROLET TRAX 1.4 AWD Petrol Engine 103 201212——
CHEVROLET Trax 1.4, 1.4 Turbo — — — 2012———
OPEL ADAM (M13) 1.4 S Petrol Engine 110 20141120195
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG Petrol Engine 64 20137201811
OPEL ADAM (M13) 1.4 Petrol Engine 74 20121020195
OPEL ADAM (M13) 1.4 Petrol Engine 64 20121020195
OPEL ADAM (M13) 1.2 Petrol Engine 51 20121020195
OPEL Adam 1.2, 1.4 — — — 2012———
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68) Petrol Engine 103 20121201510
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) Petrol Engine 88 201010201510
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) Petrol Engine 103 200912201510
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) Petrol Engine 74 200912201510
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) Petrol Engine 64 200912201510
OPEL Astra J 1.4, 1.4 Turbo — — — 2009———
OPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08) Petrol Engine 103 20111020184
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) Petrol Engine 88 20111020184
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) Petrol Engine 74 201110201311
OPEL ASTRA J Saloon 1.4 Turbo LPG (69) Petrol Engine 103 2014720186
OPEL ASTRA J Saloon 1.4 Turbo (69) Petrol Engine 88 20126201510
OPEL ASTRA J Saloon 1.4 Turbo (69) Petrol Engine 103 2012620186
OPEL ASTRA J Saloon 1.4 (69) Petrol Engine 74 20126201510
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35) Petrol Engine 103 201112201510
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) Petrol Engine 103 201010201510
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) Petrol Engine 88 201010201510
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) Petrol Engine 74 201010201510
OPEL CASCADA (W13) 1.4 Turbo (67) Petrol Engine 103 2013320184
OPEL CASCADA (W13) 1.4 (67) Petrol Engine 88 2013420184
OPEL Cascada 1.4 Turbo — — — 2013———
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) Petrol Engine 64 2009920148
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) Petrol Engine 64 2009920148
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) Petrol Engine 51 20091220148
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) Petrol Engine 63 20091220148
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) Petrol Engine 74 20091220148
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) Petrol Engine 61 2011620148
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) Petrol Engine 63 2011620148
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) Petrol Engine 88 2012720148
OPEL Corsa D 1.2, 1.4 — — — 2009———
OPEL Corsa D 1.4 Turbo — — — 2012———
OPEL CORSA D Hatchback Van (S07) 1.2 (L08) Petrol Engine 51 2010120148
OPEL CORSA D Hatchback Van (S07) 1.2 (L08) Petrol Engine 63 2010620148
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) Petrol Engine 51 20149——
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) Petrol Engine 66 20149——
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) Petrol Engine 74 2014920196
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) Petrol Engine 55 20149——
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) Petrol Engine 66 20153——
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) Petrol Engine 110 20153——
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) Petrol Engine 64 201511——
OPEL Corsa E 1.2, 1.4, 1.4 turbo — — — 2014———
OPEL CORSA E Hatchback Van (X15) 1.4 (08) Petrol Engine 66 20149——
OPEL CORSA E Hatchback Van (X15) 1.4 (08) Petrol Engine 55 20149——
OPEL CORSA E Hatchback Van (X15) 1.2 (08) Petrol Engine 51 20151——
OPEL Insignia 1.4 Turbo — — — 2011———
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68) Petrol Engine 103 2011420173
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68) Petrol Engine 103 2012720173
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09) 1.4 (69) Petrol Engine 103 2011420173
OPEL INSIGNIA A Saloon (G09) 1.4 LPG (69) Petrol Engine 103 2012720173
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35) Petrol Engine 103 2011420173
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35) Petrol Engine 103 2012920173
OPEL Meriva B 1.4, 1.4 Turbo — — — 2010———
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) Petrol Engine 88 2010620173
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) Petrol Engine 103 2010620173
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 LPG (75) Petrol Engine 88 2011620173
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) Petrol Engine 74 2010620173
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 (_76) Petrol Engine 88 20186201912
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 4x4 (_76) Petrol Engine 103 20126201912
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 (_76) Petrol Engine 103 20134201912
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.4 LPG (_76) Petrol Engine 103 20134201912
OPEL Mokka 1.4 Turbo — — — 2012———
OPEL Zafira C 1.4 Turbo — — — 2011———
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75) Petrol Engine 103 20111020185
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) Petrol Engine 103 20111020185
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) Petrol Engine 88 20111020185
TOYOTA RAV 4 I Cabrio (_A1_) 2.0 4WD (SXA10) Petrol Engine 94 19971220006
VAUXHALL Adam 1.2, 1.4 — — — 2012———
VAUXHALL Astra J 1.4, 1.4 Turbo — — — 2009———
VAUXHALL Cascada 1.4 Turbo — — — 2013———
VAUXHALL Corsa D 1.2, 1.4 — — — 2009———
VAUXHALL Corsa D 1.4 Turbo — — — 2012———
VAUXHALL Corsa E 1.2, 1.4, 1.4 turbo — — — 2014———
VAUXHALL Corsavan D 1.2 — — — 2010———
VAUXHALL Insignia A 1.4 Turbo — — — 2011———
VAUXHALL Meriva B 1.4 — — — 2010———
VAUXHALL Meriva B 1.4 Turbo — — — 2012———
VAUXHALL Mokka 1.4 Turbo — — — 2012———
VAUXHALL Zafira C 1.4 Turbo — — — 2011———
LES0656
MarkaReferans Numarası
BOSCH0001137005
BOSCH0001137006
BOSCH0001170610
BOSCH0001170611
BOSCH0986025210
CARGO115646
DELCO REMYDRS0842
DELCO REMYDS1952
GENERAL MOTORS1202227
GENERAL MOTORS1202348
GENERAL MOTORS1202519
GENERAL MOTORS25194650
GENERAL MOTORS55572440
GENERAL MOTORS55592541
GENERAL MOTORS95520352
LUCAS AFTER MARKETLRS02648
OPEL55572440
VAUXHALL55572440
LES0656   Marş Motoru 12V / 1.4 kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LES0656
Yedek parça bulunamadı.