LE Europe B.V.
LPA0943

Alternatör 14V / 90A

Stok Kodu LPA0943
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü90A
Kanal Sayısı6
Kasnak Çapı (mm)49.0
Bağlantı UçlarıB+(M6)
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 90A
Alternatör 14V / 90A
LPA0943
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V Petrol Engine 59 20011120086
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V Petrol Engine 74 20011120086
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V Petrol Engine 55 20011120086
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V Petrol Engine 51 2003320086
FORD FIESTA V Van 1.4 Petrol Engine 59 2002520059
FORD FUSION (JU_) 1.4 Petrol Engine 59 20028201212
FORD FUSION (JU_) 1.6 Petrol Engine 74 20028200911
FORD FUSION (JU_) 1.4 LPG Petrol Engine 59 20101201212
MAZDA 2 (DY) 1.4 Petrol Engine 59 2003420076
MAZDA 2 (DY) 1.6 Petrol Engine 74 2003420076
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) Petrol Engine 55 2003420076
LPA0943
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER301737RI
AD KÜHNER301780RI
AD KÜHNER301780RID
ADLBLUEPRINTADM51173
AES PSHAMA-423
AES PSHAMA423
AINDECGB74813
ALANKO443211
ALANKO10443211
APECAAL1694
AS-PLA5029
AS-PLA5029PR
AS-PLA5034
ATL AutotechnikL82420
ATL AutotechnikL82430
AUTOELECTROAEC1737
AUTOELECTROAEC1780
BLUE PRINTADM51173
BORG & BECKBBA2368
BORG & BECKBBA2394
BOSCH1986A01258
BOSCH4912
BOSCH8070
BOSCH0986049120
BOSCH0986049121
BOSCH0986080700
BOSCH0986082800
BOSCH0986604912
BOSCHF042A03119
BOSCHF042208013
BOSCH UP TestALT-3027
BOSCH UP TestALT3027
BV PSH595.588.070
BV PSH595.588.090.130
BV PSH595588090
CASCOCAL35162
CASCOCAL35162AS
CASCOCAL35162GS
CASCOCAL35162RS
CEVAM4711
CEVAM4712
DA SILVA010311
DELCO REMYDRA4245
DELCO REMYDRA4246
DELCO REMYRAA15356
DELCO REMYRAA15357
DELCO REMYWA15357
DRI219165702
DRI219165902
DriveTecDMA7846
DriveTecDMA7874
EAI56987
EDR934245
EDR934246
EFELEF35424
EFELEF36424
ELSTOCK27-4813
ELSTOCK27-4847
ELSTOCK274813
ELSTOCK274847
ERA210367
ERA210367A
ERA210400A
EUROTEC12049120
EUROTEC12090030
EUROTEC12090167
EverkraftAME1101
FAI AutoPartsAL117
FAI AutoPartsFPAL117
FORD2S6T-10300-CB
FORD2S6T-10300-CC
FORD2S6T-10300-CD
FORD2S6T-10300-DB
FORD2S6T-10300-DC
FORD2S6T-10300-DD
FORD2S6T-10300-DE
FORD2S6T-CB
FORD2S6T-DB
FORD2S6T10300CB
FORD2S6T10300CC
FORD2S6T10300CD
FORD2S6T10300DA
FORD2S6T10300DB
FORD2S6T10300DC
FORD2S6T10300DD
FORD2S6T10300DE
FORD2S6T10300GB
FORD2S6TCB
FORD2S6TDA
FORD2S6TDB
FORD2S6TDD
FORD2S6TGB
FORD2S6U-10300-GB
FORD2S6U-GB
FORD2S6U10300GB
FORD2S6UGB
FORD1140138
FORD1140139
FORD1436602
FORD1436603
FORD1478228
FORD1478281
FORD1592234
FORD1757317
FORDC40118300
FORDMS1022118051
FORDRE2S6T-10300-DE
FORDRE2S6T10300DE
FORDYS4D10300AE
FORDYS4D10300AF
FORDYS4D10300AH
FORDYS4DAE
FORDYS4DAF
FORDYS4DAH
FRIESEN9090252
FRIESEN9090347
HC-Cargo114129
HC-Cargo115762
HC-CargoCA1737IR
HC-CargoF032114129
HC-CargoF032115762
HC-PARTS114129
HC-PARTSCA1737IR
HC-PARTSCA1780IR
HC-PARTSF032114129
HC-PARTSHCA1780IR
HELLA8EL-738-085-001
HELLA8EL-738-190-001
HELLA8EL012429-821
HELLA8EL012430-071
HELLA8EL738085-001
HELLA8EL738190-001
HELLA8EL012429821
HELLA8EL012430071
HELLA8EL738085001
HELLA8EL738190001
HERTH+BUSS ELPARTS32049121
HERTH+BUSS JAKOPARTS32049121
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5113067
HOFFERH5535291
JAPANPARTSALM423
LAUBER111737
LGK441927
LUCASLRA01169
LUCASLRA1169
LUCASLRA01172
MAGNETI MARELLI63377592010
MAGNETI MARELLI063377592010
MAGNETI MARELLI63731780010
MAGNETI MARELLI944390902520
MAZDAC201-18-300
MAZDAC401-18-300
MAZDAC20118300
MAZDAC40118300
MAZDAC40118300A
MAZDAC40118300B
MAZDAC40118300C
MEAT & DORIA5535291
MITSUBISHIA00005TA7692
MITSUBISHIA005TA7692
MITSUBISHIA5TA7692
MITSUBISHIA005TA7792
MITSUBISHIA5TA7792
MOTAQUIPMQ34245
MOTAQUIPMQ34246
NAPANAL1694
PowerMax9213141
PowerMax9213525
PowerMax89213141
PROTECHIR6290
QUASARAMI1072
QUINTON HAZELL9090252
QUINTON HAZELL9090347
QUINTON HAZELLFRA431
QX COMPONENTSQA4390
REAL20137261
RNLA5TA7792RR
RNLRNLA5TA7792
ROLLING COMPONENTSALT490
SANDO2035162
SANDO2035162.0
SANDO20351620
SANDO20351622
SOVEREIGNSA894
SOVEREIGNSA948
SPIDAN6236SP
SPIDANSP6236
The NewLineRE73534N
TMIAL00278
UNIPOINTALT3027
VALEO440433
VALEO440485
VALEO443159
VALEO446521
WAI22169N
WAI22169R
LPA0943   Alternatör 14V / 90A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA0943
Yedek parça bulunamadı.