LE Europe B.V.
LPA0961

Alternatör 14V / 110A

Stok Kodu LPA0961
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü110A
Kanal Sayısı6
Kasnak Çapı (mm)48.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 110A
Alternatör 14V / 110A
LPA0961
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
MINI MINI (R50, R53) One Petrol Engine 66 2001620069
MINI MINI (R50, R53) Cooper Petrol Engine 85 2001620069
MINI MINI Convertible (R52) One Petrol Engine 66 20047200711
MINI MINI Convertible (R52) Cooper Petrol Engine 85 2004420087
LPA0961
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER301868RI
ADLBLUEPRINTADJ131107
AES PSH12.201.051
AES PSH12201051
AINDEAI90029
AINDECGB85522
ALANKO443620
ALANKO10443620
APECAAL1226
AS-PLA0210
ATL AutotechnikL47220
ATL AutotechnikL82300
AUTOELECTROAEC1868
BLUE PRINTADJ131107
BMW12-31-7-523-897
BMW12-31-7-550-319
BMW12-31-7-550-997
BMW12-31-7-559-223
BMW12-31-7-559-223-01
BMW7523897
BMW7550319
BMW7559223
BMW755922301
BMW12317523897
BMW12317550224
BMW12317550319
BMW12317550997
BMW12317559223
BMW1231755922301
BORG & BECKBBA2500
BORG & BECKBBA2609
BOSCH1986A00805
BOSCH4722
BOSCH4875
BOSCH0124325108
BOSCH0124325157
BOSCH0124325158
BOSCH0986047220
BOSCH0986047227
BOSCH0986048750
BOSCH0986048757
BOSCH0986604875
BOSCHAL0840N
BOSCHAL0881X
BV PSH445.504.110.010
BV PSH445.504.110.018
BV PSH445.504.110.019
BV PSH445.504.110.210
BV PSH445.504.110.280
BV PSH445504110
CASCOCAL10251
CASCOCAL10251RS
CASCOCAL10286
CASCOCAL10286AS
CASCOCAL10286GS
CEVAM40154
DA SILVA011392
DELCO REMYDRA0137
DELCO REMYDRB7220
DELCO REMYRAA11248
DELCO REMYRAA28331
DELCO REMYWA11248
DELCO REMYWA28331
DRI2151521002
DRI2151521102
DriveTecDMA8104
DriveTecDMA8138
EAI57160
EDR930137
EDR947220
EFELEF37310
EFELEF40227
ELSTOCK28-5522
ELSTOCK28-5554
ELSTOCK285522
ELSTOCK285554
ELSTOCKLRA02940
ERA209391
ERA209391A
ERA210887
EUROTEC12047220
EUROTEC12047220EU
EUROTEC12090054
EverkraftABE1152
FAI AutoPartsAL181
FRIESEN9047220
FRIESEN9090601
FRIESEN9090601F
HC-Cargo114200
HC-Cargo115658
HC-CargoF032114200
HC-CargoF032115658
HC-PARTS114200
HC-PARTS115658
HC-PARTSCA1868IR
HC-PARTSF032114200
HC-PARTSF032115658
HC-PARTSHCA1868IR
HELLA8EL012428-401
HELLA8EL012428-411
HELLA8EL738211-241
HELLA8EL738211-391
HELLA8EL012428401
HELLA8EL012428411
HELLA8EL738211241
HELLA8EL738211391
HERTH+BUSS JAKOPARTS32048750
HOFFERH5510186
HOFFERH5510306
LGK441875
LUCASLRA2908
LUCASLRA02908
LUCASLRA02940
LUCASLRS02940
MAGNETI MARELLI944390906010
MEAT & DORIA5510186
MEAT & DORIA5510306
MINI7559223-01
MINI755922301
MINI12317511498
MOTAQUIPMQ30137
MOTAQUIPMQ47220
NAPANAL1226
PowerMax89213711
PROTECHIR6214
QUASARABO1032
QUINTON HAZELL9047220
QUINTON HAZELL9090601
QX COMPONENTSQA4553
REAL20101682
RNLRNL4875
RNLRNL325158
ROLLING COMPONENTSALT219
SANDO2010286
SANDO2010286.1
SANDO20102510
SANDO20102512
SOVEREIGNSB187
SOVEREIGNSB221
SPIDAN6324SP
SPIDANSP6323
SPIDANSP6324
The NewLineRE73630N
TMIAL02579
TYC2-11333
TYC211333
VALEO440920
WAI11333N
WAI11333R
WILSON90156586
LPA0961   Alternatör 14V / 110A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA0961
Yedek parça bulunamadı.