LE Europe B.V.
LPA1051

Alternatör 14V / 150A

Stok Kodu LPA1051
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü150A
Kanal Sayısı6
Kasnak Çapı (mm)54.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 150A
LPA1051
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi Diesel 100 2006520156
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi Diesel 96 2006520156
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi Diesel 103 2006520156
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi Diesel 85 20071120156
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi Diesel 120 2010320156
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi Diesel 100 20073201412
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi Diesel 96 2007320151
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi Diesel 103 2007320151
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi Diesel 85 20071120151
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi Diesel 120 2010320151
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi Diesel 96 2007320151
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi Diesel 103 2007320151
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi Diesel 85 20071120151
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi Diesel 100 20088201412
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi Diesel 120 2010320151
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi Diesel 100 20073201412
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi Diesel 96 20073201212
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi Diesel 103 2007320151
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi Diesel 85 20071120151
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi Diesel 120 2010320151
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi Diesel 100 20065201412
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi Diesel 96 20065201412
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi Diesel 103 20065201412
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi Diesel 85 200711201412
FORD S-MAX (WA6) 2.0 TDCi Diesel 120 20103201412
FORD S-MAX VAN (WA6) 2.0 TDCi Diesel 120 20103201412
LPA1051
MarkaReferans Numarası
AINDECGB86995
APECAAL1797
AS-PLA3274
AS-PLA3274PR
AS-PLA3274VALEO
AS-PLA3318
ATL AutotechnikL52250
AUTOELECTROAEK3555
AUTOELECTROAEK3885
BOSCH0986083620
BV PSH595.530.150.500
BV PSH595.560.150.000
BV PSH595.560.150.004
BV PSH595.560.150.009
BV PSH595.560.150.501
BV PSH595530150
CASCOCAL15050
CASCOCAL15050AS
CASCOCAL15050GS
CASCOCAL15520
CASCOCAL15520GS
CEVAM9478
DA SILVA011638
DA SILVADS011638
DELCO REMYDRA1239
DELCO REMYRAA12340
DRI2193141502
DRI2193271502
DriveTecDMA8365
EDR931239
ELSTOCK28-6665
ELSTOCK28-6995
ELSTOCK286665
ELSTOCK286995
ERA210878
ERA210878A
EUROTEC12090520
EUROTEC12090858
FAI AutoPartsAL144
FORD1678607
FORD1678608
FORD1684713
FORD1711969
FORD1756736
FORD1857695
FORD2073241
FORD2321305
FORDAG9T-10300-AA
FORDAG9T-10300-CA
FORDAG9T10300AA
FORDAG9T10300BA
FORDAG9T10300CA
FORDAG9T10300DA
FORDAG9TBA
FORDAG9TDA
FORDAV6N10300MC
FORDREAG9T10300AA
FORDREAG9T10300BA
FORDREAV6N10300MD
FRIESEN9090580
HC-Cargo114805
HC-Cargo116296
HC-Cargo116364
HC-CargoF032116296
HC-CargoF032116364
HC-PARTS114805
HC-PARTS116296
HC-PARTS116364
HC-PARTSF032116296
HC-PARTSF032116364
LGK441942
LUCASLRA03555
LUCASLRA03885
LUCASLRA3885
MEAT & DORIA5515299
NAPANAL1229
NAPANAL1797
PowerMax89215863
PowerMax89215864
QUASARAVA1166
REAL20179025
RNLRNLTG15C173INA
RNLRNLTG15C173OER
ROLLING COMPONENTSALT2196
ROLLING COMPONENTSALT2196CP
ROLLING COMPONENTSALT2196CPRC
ROLLING COMPONENTSALT2337CP
SANDO2015050
SANDO2015520.1
SANDO20155201
SOVEREIGNSB438
TMIAL03451
VALEO439912
VALEO439913
VALEO440577
VALEO440578
VALEO440587
VALEO440588
VALEO2610692B
VALEO2610695A
VALEO2610812A
VALEO2610813A
VALEOTG15C173
VALEOTG15C174
VALEOTG15C175
VALEOTG15C176
WAI20716N
WAI20839N
WAI20839OS
LPA1051   Alternatör 14V / 150A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA1051
Yedek parça bulunamadı.