LE Europe B.V.
LPA1356

Alternatör 14V / 90A

Stok Kodu LPA1356
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü90A
Kanal Sayısı7
Kasnak Çapı (mm)65.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ölçüler (mm)A:42,0 B:13,0 C:81,0
Ağırlık5.2
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 90A
Alternatör 14V / 90A
LPA1356
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 Diesel 100 20036201212
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD 4x4 (TFS85_) Diesel 120 2007120126
ISUZU D-MAX I (TFR, TFS) 3.0 DiTD (TFR85_) Diesel 120 2007120126
LPA1356
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER553542RI
AINDEAI90110
ALANKO443802
ALANKO10443802
APECAAL1857
AS-PLA2148S
AS-PLA6152
ATL AutotechnikL84920
AUTOELECTROAEK3297
BLUE PRINTADZ91145
BOSCHF042205024
BV PSH135.568.090.080
BV PSH135.568.090.088
BV PSH135568090
CASCOCAL20233
CASCOCAL20233AS
CASCOCAL40313AS
CEVAM9085
CEVAM9187
DA SILVA011746
DA SILVADS011746
DELCO REMYDRA0836
DENSO104210903
DRI243129902
EAI57580
EDR930836
EDREF36380
ELECTROLOGALT3068sa
ELSTOCK28-5909
ELSTOCK285909
ERA209473
ERA209473A
EUROTEC12060969
EverkraftAHE1014
FAI AutoPartsAL334
FAI AutoPartsFPAL334
FARCOM113322
HC-Cargo115683
HC-Cargo116105
HC-CargoF032115683
HC-CargoF032116105
HC-PARTS115683
HC-PARTS116105
HC-PARTSF032115683
HC-PARTSF032116105
HITACHILR190-768
HITACHILR190763
HITACHILR190768
HOFFERH5520292
ISUZU8-97361-871-0
ISUZU8-98006-084-0
ISUZU898006-0840
ISUZU98006084
ISUZU8973618710
ISUZU8980060840
LUCASLRA03297
LUCASLRA3297
MEAT & DORIA5520292
MultipartsVXA1169
NAPANAL1857
NPSI511U25
PowerMax89216124
PROTECHIR6071
QUASARAHI1063
REAL20145332
RNLLR190763RF
RNLRNLLR190763
SANDO2020233
SANDO2040313.0
SOVEREIGNSB607
TMIAL02930
VAGLR190-763
VAGLR190763
WAI20212N
LPA1356   Alternatör 14V / 90A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA1356
Yedek parça bulunamadı.