LE Europe B.V.
LPA1428

Alternatör 14V / 180A

Stok Kodu LPA1428
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü180A
Kanal Sayısı6
Kasnak Çapı (mm)50.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 180A
LPA1428
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 250 CDI 4-matic (204.082) Diesel 150 2011120141
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W204) C 220 CDI 4-matic (204.084) Diesel 125 2013220141
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 250 CDI 4-matic (204.282) Diesel 150 2010420148
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 220 CDI 4-matic (204.284) Diesel 125 2013220148
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.082, 212.097) Diesel 150 20111201512
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.011) Diesel 125 20151201512
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 250 CDI / BlueTEC 4-matic (212.282, 212.297) Diesel 150 20107201612
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S212) E 220 BlueTEC 4-matic (212.211) Diesel 125 201412201612
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 220 CDI 4-matic (204.984, 204.997) Diesel 125 20081220156
MERCEDES-BENZ GLK-CLASS (X204) 250 CDI 4-matic (204.982, 204.904) Diesel 150 2009920156
LPA1428
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER553832RI
AES PSH14201347
AINDECGB11776
AINDECGB86917
ALANKO443709
ALANKO10443709
APECAAL2515
AS-PLA3125
ATL AutotechnikL50670
AUTOELECTROAEK3807
BOSCH1986A00620
BOSCH0986084860
BV PSH555.918.180
BV PSH555.918.180.000
BV PSH555.918.180.004
BV PSH555.918.180.008
BV PSH555.918.180.500
BV PSH555918180
CASCOCAL15015
CASCOCAL15015AS
CASCOCAL15015GS
CEVAM40139
DELCO REMYDRA1776
DRI2253151802
EDR931776
ELSTOCK28-6917
ELSTOCK286917
ERA209188
EUROTEC12090598
EverkraftAVE1585
HC-Cargo116686
HC-CargoF032116686
HC-PARTS116686
HC-PARTSF032116686
HERTH+BUSS ELPARTS32084860
LGK442681
LUCASLRA03807
LUCASLRA3807
MERCEDES-BENZ0009067802
MERCEDES-BENZ9067802
MERCEDES-BENZ000906780280
MERCEDES-BENZA0009067802
MERCEDES-BENZA000906780280
NAPANAL2515
PowerMax89215959
PROTECHIR5380
QUASARAVA1395
RNLRNLFG18S127
ROLLING COMPONENTSALT2270
SANDO2015015
SOVEREIGNSB880
TMIAL03381
VALEO439819
VALEO440473
VALEO618187
VALEO2618187
VALEO2618187A
VALEO2618187D
VALEOFG18S127
VALEOFGN18S127
WAI20736N
WAI20736OS
LPA1428   Alternatör 14V / 180A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA1428
Yedek parça bulunamadı.