LE Europe B.V.
LPA1712

Alternatör 14V / 70A

Stok Kodu LPA1712
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü70A
Kanal Sayısı4
Kasnak Çapı (mm)55.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 70A
LPA1712
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 GX 4x4 Petrol Engine 50 199510200311
SUBARU JUSTY II (JMA, MS) 1.3 4x4 Petrol Engine 63 20014200311
SUBARU JUSTY III (G3X) 1.3 AWD (G3X413) Petrol Engine 69 20039——
SUZUKI IGNIS I (FH) 1.5 Sport (RG415) Petrol Engine 80 200312200512
SUZUKI IGNIS II (MH) 1.3 (RM413) Petrol Engine 69 20039——
SUZUKI IGNIS II (MH) 1.5 (RM415) Petrol Engine 73 20039——
SUZUKI IGNIS II (MH) 1.5 4x4 (RM415) Petrol Engine 73 20039——
SUZUKI IGNIS II (MH) 1.3 4x4 (RM413) Petrol Engine 69 20039——
LPA1712
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER553084RI
ADLBLUEPRINTADK81133
AES PSH20201013
AINDE285547CT
AINDECGB85547
ALANKO443422
ALANKO10443422
APECAAL1867
AS-PLA6109
ASHUKI by PalidiumK85315
ATL AutotechnikL84310
AUTOELECTROAEK2933
BLUE PRINTADK81133
BORG & BECKBBA3052
BOSCH1986A01776
BOSCH0986082860
BOSCH0986086690
BV PSH185.513.070
BV PSH185.513.070.050
BV PSH185513070
CASCOCAL30197
CASCOCAL30197AS
CASCOCAL30197GS
CASCOCAL30197RS
CEVAM9395
DA SILVA031410
DELCO REMYDRA0387
DENSO102211-8560
DENSO102211856
DENSO1022118560
DENSO1022118561
DENSO1022118562
DENSO1022118563
DENSOMS102211-8560
DENSOMS1022118560
DRI245118702
DriveTecDMA8278
EAI57733
EDR930387
EDREF37830
ELSTOCK28-5547
ELSTOCK285547
EUROTEC12060918
EverkraftADE1181
FAI AutoPartsAL475
FRIESEN9090722
FRIESEN9090722F
HC-Cargo113791
HC-Cargo114023
HC-CargoF032114023
HC-PARTS114023
HC-PARTSCA2077IR
HC-PARTSF032114023
HERTH+BUSS ELPARTSJ5118027
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5118027
LAUBER112077
LGK445939
LUCASLRA02933
LUCASLRA2933
MAGNETI MARELLI63377480
MAGNETI MARELLI06337748010
MAGNETI MARELLI063377480010
MAGNETI MARELLI63377480010
MAGNETI MARELLI600000167870
MAGNETI MARELLIMAN7480
NAPANAL1867
NIPPARTSN5118026
PowerMax89214903
PROTECHIR5986
QUASARAND1071
QUINTON HAZELL9090722
RNLRNL1022118560
SANDO2030197
SOVEREIGNSB361
SUZUKI31400-86G0
SUZUKI31400-86G00
SUZUKI31400-86G00-000
SUZUKI3140086G0
SUZUKI3140086G00
SUZUKI3140086G00000
TMIAL02596
VALEO446544
WAI23933N
WAI23933R
LPA1712   Alternatör 14V / 70A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA1712
Yedek parça bulunamadı.