LE Europe B.V.
LPS0540

Marş Motoru 12V / 1,4kW

Stok Kodu LPS0540
ÜrünMarş Motoru
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj12V
Çıkış Gücü1, 4kW
Diş Sayısı9
Ağırlık0.0
Alternatif Ürünler ✕
Marş Motoru 12V / 1,4kW
Marş Motoru 12V / 1,4kW
LPS0540
Marka Model Açıklaması Model Tipi Motor Tipi PKW Başlangıç YılıBaşlangıç AyıBitiş YılıBitiş Ayı
FIAT TEMPRA (159_) 2.0 Petrol Engine 80 1990419936
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V Petrol Engine 98 1991519993
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.8 16V Petrol Engine 92 1991519993
SEAT TOLEDO I (1L2) 2.0 i Petrol Engine 85 1991519993
VW CADDY I (14) 1.6 Petrol Engine 55 1983119927
VW CADDY I (14) 1.8 Petrol Engine 70 1985819927
VW CORRADO (53I) 1.8 G60 Petrol Engine 118 1988919939
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 Petrol Engine 55 1983819927
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Petrol Engine 82 19838199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Petrol Engine 66 19848199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Petrol Engine 79 19858198710
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Petrol Engine 77 1985119857
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 Petrol Engine 53 19862199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Petrol Engine 62 1986819901
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro Petrol Engine 66 1986219917
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V Petrol Engine 95 19862199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V Petrol Engine 102 1986219906
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI 16V Petrol Engine 100 1986819887
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Petrol Engine 66 19878199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI Cat Petrol Engine 79 19871199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 i Cat Syncro Petrol Engine 66 19878199110
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro Petrol Engine 118 19888199112
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 Syncro Petrol Engine 72 1988819917
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Petrol Engine 118 1990419917
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) Petrol Engine 66 1993119978
VW GOLF III Van (1H1) 1.8 Petrol Engine 66 19918199712
VW GOLF III Van (1H1) 1.8 Petrol Engine 55 1991819957
VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.4 Petrol Engine 55 2000520066
VW GOLF VAN IV Variant (1J5) 1.6 Petrol Engine 77 2000520066
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 Petrol Engine 55 1984119927
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Petrol Engine 82 19841199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Petrol Engine 66 19848199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Petrol Engine 79 19858198710
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Petrol Engine 77 19851199212
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 Petrol Engine 53 19863199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Petrol Engine 62 1986819901
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V Petrol Engine 95 19868199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat Petrol Engine 66 19878199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat Petrol Engine 79 19871199110
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 16V Petrol Engine 102 19876198912
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro Petrol Engine 66 19878198812
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro Petrol Engine 62 1987819887
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Syncro Petrol Engine 72 1988819917
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 Petrol Engine 74 19991020009
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 Petrol Engine 79 1988419937
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 Petrol Engine 82 1988419927
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 Petrol Engine 66 1988219968
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.0 Petrol Engine 85 1990219968
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 Petrol Engine 79 1988419907
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 Petrol Engine 82 1988419927
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.8 Petrol Engine 66 1988219975
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.0 Petrol Engine 85 1990219975
VW SCIROCCO (53B) 1.8 Petrol Engine 82 19828198912
VW SCIROCCO (53B) 1.6 Petrol Engine 55 19831198912
VW SCIROCCO (53B) 1.8 Petrol Engine 66 1983819927
VW TRANSPORTER T4 Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.0 Petrol Engine 62 1990920034
VW TRANSPORTER T4 Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.0 Petrol Engine 62 1990720034
VW TRANSPORTER T4 Van (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J) 2.0 Petrol Engine 62 1990720034
LPS0540
MarkaReferans Numarası
ACDelco323-1052
ACDelco3231052
AD KÜHNER10615
ALANKO440562
ALANKO10439797
ALFAROME/FIAT/LANCI7668314
ALFAROME/FIAT/LANCI7716197
ALFAROME/FIAT/LANCI7727534
ALFAROME/FIAT/LANCI76683140
Andre Niermann01108094
AS-PLS0057
ATL AutotechnikA10370
ATL AutotechnikA10570
ATL AutotechnikA12330
ATL AutotechnikA12590
ATL AutotechnikA12600
ATL AutotechnikA13380
ATL AutotechnikA14570
ATL AutotechnikA16230
ATL AutotechnikA18200
ATL AutotechnikA74060
AUTOELECTROAES5160
AUTOELECTROAES7181
BORG & BECKBST2370
BORG & BECKBST2378
BORG & BECKBST2434
BOSCH1259
BOSCH1260
BOSCH1280
BOSCH1623
BOSCH1820
BOSCH0001106001
BOSCH0001106002
BOSCH0001106010
BOSCH0001107007
BOSCH0001107008
BOSCH0001108005
BOSCH0001108006
BOSCH0001108094
BOSCH0001108095
BOSCH0001108127
BOSCH0001110116
BOSCH0001112003
BOSCH0001112004
BOSCH0001114005
BOSCH0001114006
BOSCH0001114012
BOSCH0001208416
BOSCH0001208417
BOSCH0001208418
BOSCH0001208419
BOSCH0001211257
BOSCH0001211258
BOSCH0986012590
BOSCH0986012598
BOSCH0986012600
BOSCH0986012610
BOSCH0986012800
BOSCH0986012950
BOSCH0986016230
BOSCH0986016231
BOSCH0986018200
BOSCH0986018207
BOSCH9000042057
BOSCH9000692050
BOSCH9000692070
BOSCHF042002049
BOSCHF042002074
BOSCH UP TestSTR-2016
BOSCH UP TestSTR2016
BV PSH300.501.093.000
BV PSH300.501.093.010
BV PSH300.501.093.018
BV PSH300.501.093.019
BV PSH300.501.093.208
BV PSH300.567.093.010
BV PSH300567093
CEVAM3339
CEVAM3580
CEVAM30017
DA SILVA020726
DAF1516723R
DELCO REMY16790
DELCO REMY17082
DELCO REMY17087
DELCO REMY3231052
DELCO REMYDRS2590
DELCO REMYDRS2600
DELCO REMYDRS6230
DELCO REMYRAS33601
DELCO REMYWS33601
DELPHISX3171
DELPHISX3173
DELPHISX3177
DRI311121092
DRI311124092
DRI311138092
DRI311165092
DRI318063092
DriveTecDMS1820
DriveTecDMS8088
DriveTecDMS8684
EDR912590
EDR912600
EDR916230
ELSTOCK26-1035
ELSTOCK26-1134
ELSTOCK26-2165
ELSTOCK251036
ELSTOCK251303
ELSTOCK251355
ELSTOCK252165
ELSTOCK260164
ELSTOCK261035
ELSTOCK261134
ELSTOCK261212
ELSTOCK261259
ELSTOCK262165
ERA220097
EURO CAR PARTS402440102
EURO CAR PARTS402440142
EURO CAR PARTS402440212
EURO CAR PARTS402440372
EURO CAR PARTS402441272
EUROTEC11012590EU
EUROTEC11012598
EUROTEC11016230
EUROTEC11018200
FARYMANN DIESEL5473761
FIAT7668314
FORD95VW11000CB
FORD95VW11000CC
FORD1025950
FORD1029405
FORD1059564
FORD1072559
FORD0001125008
FORDR97VAG11000CC
FORDR97VW11000CC
FRIESEN8012590
FRIESEN8012600
FRIESEN8016230
FRIESEN8016230F
FRIESEN8018200
FRIESEN8021010
FRIESEN8052237
HC-Cargo111059
HC-Cargo111523
HC-CargoF032111059
HC-PARTS111059
HC-PARTSCS615
HC-PARTSF032111059
HELLA8EA726054-001
HELLA8EA730185-001
HELLA8EA011610481
HELLA8EA012526761
HELLA8EA726054001
HELLA8EA730185001
HELLA8EA730188001
HERTH+BUSS JAKOPARTS42017830
HITACHIS114-553
HITACHIS114-553A
HITACHIS114553
HITACHIS114553A
LAUBER220294
LAUBER220615
LETRIKA11.130.724
LETRIKA11.139.418
LETRIKA11130724
LETRIKA11139418
LETRIKAAZD3520
LETRIKAAZE2538
LGK330767
LUCAS66925125
LUCASLRS00558
LUCASLRS00560
LUCASLRS01780
LUCASLRS1780
LUCASLRS02585
LUCASS7229
LUCASS7235
LUCASS7247
MAGNETI MARELLI944280125900
MAGNETI MARELLI944280126000
MAGNETI MARELLI944280126050
MAGNETI MARELLI944280162300
MAGNETI MARELLIMSR489
MAGNETI MARELLIMSR493
MAGNETON9141391
MAGNETON9141392
MAGNETON9141394
MAGNETON443115141391
MAHLE11130724
MAHLE11139418
MAHLEAZD3520
MAHLEAZE2538
MAHLEIS0724
MAHLEIS9412
MAHLEMS105
MAHLEMS316
NAPANSM1682
PARIS RHONED9E140
PARIS-RHONED9E140
PowerMax88213144
PowerMax88213273
PROTECHIR8233
QUINTON HAZELL8012590
QUINTON HAZELL8012600
QUINTON HAZELL8016230
QUINTON HAZELLFRS166
QUINTON HAZELLFRS167
REAL20401331
RNL101623
RNLRNL1623
RNLRNL1623T
ROLLING COMPONENTSSTM507
SOVEREIGNSS023
SOVEREIGNSS814
SOVEREIGNSS828
TMIST02384
UNIPARTGXE4629
UNIPARTGXE4630
UNIPOINTSTR2016
VAG02A-911-023-A
VAG02A-911-023-E
VAG02A-911-023-EX
VAG02A-911-023-J
VAG02A-911-023-L
VAG02A-911-023-LX
VAG02A-911-024
VAG02A-911-024-B
VAG02A-911-024-D
VAG02A-911-024-G
VAG02A-911-024-X
VAG02A91124
VAG02A911023A
VAG02A911023E
VAG02A911023EX
VAG02A911023J
VAG02A911023L
VAG02A911023LX
VAG02A911024
VAG02A911024B
VAG02A911024D
VAG02A911024G
VAG02A911024X
VAG02B-911-023-B
VAG02B911023B
VAG02T-911-023-B
VAG02T911023B
VAG06B-911-023
VAG06B911023
VAG020-911-023
VAG020-911-024-A
VAG035-911-023-N
VAG037-911-023
VAG053-911-023-A
VAG055-911-023-E
VAG055-911-023-F
VAG055-911-023-G
VAG055-911-023-GX
VAG055-911-023-H
VAG055-911-023-HX
VAG055-911-023-J
VAG055-911-023-JX
VAG055-911-023-K
VAG055-911-023-KX
VAG055-911-023-L
VAG055-911-023-M
VAG055-911-023-MX
VAG055-911-023E
VAG055-911-023G
VAG055-911-023H
VAG055-911-023J
VAG055-911-023JX
VAG055-911-023K
VAG055-911-023KX
VAG055-911-023M
VAG055-911-023MX
VAG058-911-023-B
VAG068-911-023-G
VAG068-911-024-K
VAG069-911-023-G
VAG098-911-023-A
VAG176-911-023-A
VAG176-911-023-AX
VAG176-911-023A
VAG176-911-023AX
VAG0001121008
VAG0001121018
VAG0001121026
VAG020911023
VAG020911024A
VAG035911023N
VAG037911023
VAG053911023A
VAG055911023E
VAG055911023F
VAG055911023G
VAG055911023GX
VAG055911023H
VAG055911023HX
VAG055911023J
VAG055911023JX
VAG055911023K
VAG055911023KX
VAG055911023L
VAG055911023M
VAG055911023MX
VAG055911028M
VAG058911023B
VAG068911023G
VAG068911024K
VAG069911023G
VAG098911023A
VAG176911023A
VAG176911023AX
VAGJ28-100-040-10
VAGJ28-100-541-00
VAGJ2810004010
VAGJ2810054100
VAGTJG-911-023-B
VAGTJG911023B
VALEO185249
VALEO432065
VALEO432605
VALEO433266
VALEO436019
VALEO436022
VALEO436035
VALEO458921
VALEO555821
VALEO726030
VALEO726109
VALEO726830
VALEOD9E140
VALEOVS231
VALEOVS254
VALEOVS749
VW055911023G
VW055911023GX
WAI17222N
WILSON91157037
LPS0540   Marş Motoru 12V / 1,4kW
Alternatif ürün bulunamadı.
LPS0540
Yedek parça bulunamadı.