LE Europe B.V.
LPA1650

Alternator 14V / 80A

Voorraadcode LPA1650
ProductAlternator
Groep Passenger Car and Light Commercial Vehicle
Voltage14V
Output80A
Number of Groove7
Pulley Outside Diameter (mm)60.0
AansluitingenB+(M6)
Gewicht0.0
Alternatieve Producten ✕
Alternator 14V / 80A
LPA1650
Merk Modelomschrijving Modeltype Motortype PKW Jaar VanafMaand VanafJaar TotMaand Tot
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 Type-R (EP3) Petrol Engine 147 2001920059
HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 2.0 i Sport (EV1) Petrol Engine 118 2001920059
LPA1650
MerkReferentienummer
AD KÜHNER553485RI
AD KÜHNER553485RIR
ADLBLUEPRINTADH21164
AINDE285886CT
AINDECGB85886
ALANKO443881
ALANKO10443881
APECAAL1909
AS-PLA6770S
AUTOELECTROAEK3274
BLUE PRINTADH21164
BOSCH0986UR0858
BOSCHAL1302X
BV PSH125.554.080.050
BV PSH125554080
CASCOCAL40A18
CASCOCAL40A18AS
DA SILVA030483
DELCO REMY12561
DELCO REMYDRA0791
DENSO102211-2670
DENSO102211-2870
DENSO102211-9120
DENSO102119120
DENSO1022112670
DENSO1022112870
DENSO1022119120
DRI222160802
EAI57593
EDR930791
ELSTOCK28-5886
ELSTOCK285886
EUROTEC12061160
EverkraftADE1542
FARCOM113029
HC-Cargo116733
HC-CargoF032116733
HC-PARTS116733
HC-PARTSF032116733
HONDA31100-PNF-E01
HONDA31100-PRA-003
HONDA31100PNFE01
HONDA31100PRA003
HONDACJX67
HONDACJY12
LUCASLRA03274
LUCASLRA3274
NAPANAL1909
PowerMax89216115
QUASARAND1252
QX COMPONENTSQA5418
RE-EX50102910
SOVEREIGNSB672
TMIAL02910
WAI13977N
WAI13977R
WILSON90295556
WürtembergWURT5B800803
LPA1650   Alternator 14V / 80A
Geen alternatieve producten gevonden.
LPA1650
Geen onderdelen gevonden.