LE Europe B.V.
LPA1699

Alternatör 14V / 140A

Stok Kodu LPA1699
ÜrünAlternatör
Grup Binek Araç ve Hafif Ticari
Voltaj14V
Çıkış Gücü140A
Kanal Sayısı6
Kasnak Çapı (mm)60.0
Bağlantı UçlarıB+(M8)
Ölçüler (mm)A:35,0 B:13,0 C:67,5
Ağırlık6.4
Alternatif Ürünler ✕
Alternatör 14V / 140A
Alternatör 14V / 140A
LPA1699
Uygulama bulunmamaktadır.
LPA1699
MarkaReferans Numarası
AD KÜHNER554719RI
AINDECGB87779
AUTOELECTROAEG1558
BV PSH135.513.140.390
BV PSH135513140
BV PSH135914140
CASCOCAL42127
CASCOCAL42127GS
CEVAM40265
DA SILVA012730
DELCO REMY42418276
DELCO REMY42735863
DELCO REMYDRA2086
DRI2283141402
EAI57699
ELSTOCK287779
ERA209329
ERA209410
GENERAL MOTORS95523064
LGK442724
LUCASLRA04170
LUCASLRA4170
OPEL1202379
OPEL1202411
OPEL1202481
OPEL1202482
OPEL13583093
OPEL42609191
OPEL94509655
OPEL95519916
OPEL95519917
PowerMax89216821
PROTECHIR5808
QUASARADR1093
TMIAL03703
VALEO440962
VAUXHALL94509655
WAI21758N
LPA1699   Alternatör 14V / 140A
Alternatif ürün bulunamadı.
LPA1699
Yedek parça bulunamadı.